Nowy dach powinien odznaczać się wieloma cechami, które sprawią, że będzie on służył długo i nie sprawiał kłopotów mieszkańcom oraz użytkownikom budynków. Jednym z bardzo ważnych czynników, który warunkuje poprawne położenie dachu, jest hydroizolacja. W celu jej zachowania stosuje się specjalne powłoki z tworzyw sztucznych, które zapewniają ochronę przed deszczem i wilgotnymi warunkami atmosferycznymi.

Hydroizolacyjne powłoki z PCV chroniące poszycie dachowe

membrany pcvNowoczesne technologie dekarskie oferują nam bardzo dobre metody radzenia sobie z nadmiarem wody, który może dostać się poprzez dach do naszego domu. Membrany PCV to podstawowa i najlepsza metoda, dzięki której możemy być spokojni o izolację dachu. Poszycie dachowe może być zabezpieczane dużym kawałkiem membrany. Używamy jej także do zabezpieczania wielu elementów dodatkowych, takich jak narożniki czy też dodatkowe elementy, będące na wyposażeniu dachu, a mogące stanowić zagrożenie nieszczelnością. Nowoczesne membrany oferowane w sklepach mają wiele zalet. Jedną z nich jest znaczna odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Mogą to być promienie UV czy kwaśne deszcze obecne w dużych miastach. Membrana dachowa doskonale znosi także wszelkiego rodzaju siły rozrywające, przebijające oraz ścierające. Dzięki temu może długotrwale służyć i spełniać swoje zadanie, a starzenie się materiału nie wpływa spadek jej właściwości.

Na rynku dostępne są różne rodzaje membran, które dopasujemy do każdego poszycia dachowego. Wszystkie modele cechuje maksymalna wodoszczelność, która jest priorytetowym wyznacznikiem jakości dobrej membrany z tworzyw sztucznych. Wyroby takie mają gwarancję, która może opiewać na okres nawet dziesięciu lat, co daje pewność i spokój dla właścicieli domu.

 

Related Posts