Pracuję jako architekt wnętrz i posiadam dość rozbudowaną wiedzę. Mój talent jest wyjątkowy i dzięki temu współpracuję z wieloma przedsiębiorcami. Ostatnio nasz dziadek zaczął chorować i mama powiedziała, że jest to już kres jego drogi na tym świecie.

Nagrobek spodobał się wszystkim w rodzinie

nagrobki mazowieckieKiedy już przyszedł czas to rodzice zaczęli przeglądać różne nagrobki mazowieckie, aby wybrać jakiś właściwy i ładny. Miał być wyjątkowy i różnić się od wszystkich innych. Wtedy wkroczyłem do akcji i zaoferowałem swoją pomoc. Powiedziałem, że wiem jak powinny wyglądać owe nagrobki mazowieckie i jestem w stanie zaprojektować samodzielnie dla dziadka coś wyjątkowego. Rodzice od razu uznali, że to świetny pomysł i postanowili obgadać go z resztą rodziny. Każdy podsunął swoje pomysły i zdecydowałem się je wykorzystać. Nad nagrobkiem dla dziadka pracowałem przez cały weekend. Teraz to była dla mnie sprawa priorytetowa i pozostałe obowiązki odłożyłem na później. Przejrzałem jeszcze różne nagrobki mazowieckie w internecie i wiedziałem już od czego zacząć. Mój kuzyn Łukasz często mnie odwiedzał jak projektowałem i pomagał mi trochę. Co prawda nie zna się ona na tym, ale jest grafikiem i niektóre jego uwagi były cenne. W niedzielę skończyłem projekt i zwołałem zebranie rodzinne, na którym przedstawiłem swoją pracę. Wszyscy byli zachwyceni moim pomysłem i powiedzieli, że to jest najpiękniejszy nagrobek jaki kiedykolwiek widzieli. Tata pojechał do zakładu kamieniarskiego z moim projektem do wykonania.

Dziadek ma piękny nagrobek i wyróżnia się na naszym cmentarzu. Obcy ludzie często podchodzą, żeby go zobaczyć z bliska i nie raz spotkaliśmy się ze słowami uznania. Samodzielnie wszystko zaprojektowałem i jestem z tego dumny. Dziadek też by był.

Related Posts