Zawsze dobrze sobie radziłam ze sprzedażą, przez lata pracowałam w sklepie jako kierowniczka. Jednak chciałam zmienić branżę, jednak nadal chciałam zajmować się handlem. Długo zastanawiałam się nad tym na co postawić. Po namyśle uznałam, że w Trójmieście jest duży popyt na apartamenty, zarówno mieszkaniowe, jak i do wykorzystania przez turystów.

Skuteczna i błyskawiczna sprzedaż apartamentów

sprzedaż apartamentów z garażem podziemnymWiedziałam, że to duży rynek zbytu, więc mogłam to wykorzystać. Zrobiłam kurs na pośrednika handlu nieruchomościami, zaznajomiłam się z lokalnym rynkiem i specyfiką branży. Dzięki temu sprzedaż apartamentów z garażem podziemnym nie miała przede mną tajemnic. Sprzedawałam przede wszystkim luksusowe mieszkania, jak również domy. Takie, które miały nawet po kilkaset metrów kwadratowych, bogate wyposażenie, dużą działkę, dwustanowiskowy garaż. Zajmowałam się zarówno nieruchomościami z rynku pierwotnego jak i wtórnego, pośredniczyłam w sprzedażach klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy wykorzystywali apartamenty na biura firmowe. Byłam najlepsza w swojej branży, nigdy nie narzekałam na brak klientów. Zgłaszali się do mnie zarówno nowi klienci, którym polecili mnie znajomi, jak również starzy, którzy chcieli sprzedaż stary apartament i kupić sobie nowy, większy, lepszy, w lepszym położeniu. Na pewno pośrednictwo nieruchomości nie jest zadaniem dla każdego, jednak ja byłam odpowiednią osobą z doświadczeniem w handlu, która rewelacyjnie poradziła sobie nawet w czasie kryzysu.

Mimo iż jest dużo portali ogłoszeniowych to nadal wiele osób korzysta z usług pośrednika nieruchomości. Dzięki temu nie muszą się o nic martwić, a ja załatwiam za nich wszystkie sprawy kupna-sprzedaży, umowy i negocjacje. Każdy klient doceni moje profesjonalne podejście.

 

Related Posts