Moje mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mam widok na park i nie słyszę samochodów co jest dużym plusem w naszym mieście. Mieszkanie wymaga remontu i od dłuższego czasu o tym myślałam i ostatecznie się na niego zdecydowałam. zatrudniłam ekipę budowlaną, która ma wykonać wszystkie prace. Miałam przygotowany już projekt mojego mieszkania i tarasu, który przygotowała dla mnie moja przyjaciółka. 

Zdecydowałam się na zadaszony taras

zadaszony taras producent andrychówProjekt bardzo mi się podobał. Asia dobrze mnie znała więc wszystko było tak jak lubię i projekt idealnie pasował do mojej osobowości. Najbardziej spodobał mi się zaprojektowany przez Asię taras. W projekcie był zadaszony co było dla nie ważne. Lubiłam siedzieć na tarasie ale czasem padało i niestety musiałam chować się do domu. Wpadłam na pomysł żeby był zadaszony co pozwoli mi się bardziej nim cieszyć. Wpisałam w wyszukiwarce zadaszony taras producent andrychów. Chciałam znaleźć dobrego producenta, który przygotowałby mi zadaszenie, zaprojektowane przez architekta. Udało mi się nawiązać współpracę z producentem, który miał siedzibę swojej firmy niedaleko mojego mieszkania. Miał wolne terminy i podesłał do mnie jednego ze swoich pracowników. Pan Kamil dokładnie zmierzył mój taras, przyjrzał się projektowi i stwierdził, że jego firma będzie wstanie wykonać ten projekt. Wziął ze sobą projekt żeby materiały, które musiał przygotować były właściwych rozmiarów.

Po dwóch tygodniach umówiłam się z panem Kamilem na montaż. Prace wykonywał sprawnie. Po kilku godzinach było już widać efekty jego pracy. Projekt podobał mi się  na papierze ale na  żywo taras wyglądał jeszcze lepiej. Zadaszenie zostało wykonane idealnie. Teraz będę mogła cieszyć się swoim tarasem nawet jak będzie padał deszcz. Zadaszenie  było dobrym pomysłem i cieszę się, że udało mi się znaleźć dobrą firmę. 

Related Posts