Moja dziewczyna niedawno kupiła sobie nowe okulary. Przez cały czas wysyłała mi zdjęcia pytając, czy ładnie wyszła, bo chce mieć dla siebie porządne zdjęcie w okularach. Uznałem, że mogę jej w tym trochę pomóc. Umówiłem się z nią na działce wieczorem. 

Świetna sesja w nowoczesnych okularach

nowoczesne okulary BrendelDziewczyna kompletnie nie wiedziała o co mi chodzi, ale zgodziła się przyjść. Ja z kolei przygotowałem aparat fotograficzny, obiektyw i zastanowiłem się nad tym, w którym miejscu na naszej działce będziemy mogli przeprowadzić sesję. Dziewczyna przyszła na nosie mając oczywiście nowoczesne okulary Brendel. Poprosiłem ją, by stanęła pod drzewem i się uśmiechnęła. Dopiero wtedy wyciągnąłem z plecaka wcześniej przygotowany aparat. Bardzo ucieszyła się widząc, co dla niej zrobiłem. Powiedziałem jej, by robiła różne miny i ustawiała głowę i twarz pod różnymi kątami. Cała ta sesja była bardzo zabawna i wesoła – uśmiechy nie znikały z naszych twarzy przez całe dwie godziny. Gdy uznaliśmy, że mamy zrobione dość zdjęć, usiedliśmy i zaczęliśmy je oglądać. Widziałem, że dziewczyna specjalnie tak się ustawiała, by podkreślić okulary. Nie dziwiło mnie to – wyglądały naprawdę fajnie i podkreślały jej piękne oczy. Powiedziała, że dokładnie o takie zdjęcia jej chodziło. Teraz, gdy na stałe zamierzała chodzić w okularach, musiała zaktualizować swój wizerunek w internecie. Byłem bardzo zadowolony widząc, że udało mi się wywołać na jej twarzy uśmiech – również po to była przecież robiona cała ta sesja.

Większość zdjęć wyszła znakomicie i dziewczyna miała problem, by wybrać jedno najlepsze, które wstawi do internetu. Udało jej się podjąć decyzję dopiero po trzydziestu minutach namysłu. Gdy je zobaczyłem, zrozumiałem, dlaczego je wybrała – było naprawdę świetne.

Related Posts