Coraz bliżej czas świąt Bożego Narodzenia a co za tym idzie powoli, pewnie każde z nas rozgląda się za prezentami dla najbliższych. Ale kto jak nie Ci najmłodsi są dla nas najważniejsi. To dla nich prezenty muszą być trafione w dziesiątkę, aby wiedziały, że Mikołaj dobrze przeczytał list z życzeniami. Bo nic tak nie zrobi nam przykrości jak zawiedzione miny naszych pociech.

Klocki i zabawki dla maluszków

klocki i zabawki WaderOczywiście te mniejsze dzieci nie piszą jeszcze listów, dlatego jeśli mamy coś dla nich sami wybrać i nie obwiać się, że to nie będzie trafiony prezent warto się dobrze zastanowić co kupić. Ostatnio kupowałam dziecku na trzecie urodziny klocki konstrukcyjne marki Wader. Uważam, że klocki i zabawki Wader, to bardzo dobry pomysł na prezent pod choinkę. Czy to dziewczynka czy chłopiec, to każde dziecko ma w sobie zmysł małego konstruktora i takie klocki na pewno rozwiną jego wyobraźnię. Wpłyną bardzo dobrze na rozwój przestrzeni a przy okazji będą bardzo dobrym pomysłem na zabawę zarówno w pojedynkę jak i w towarzystwie. Małe dziecko potrafi się bardzo ochoczo bawić papierkiem po cukierku, więc takie klocki, czy też inne zabawki edukacyjne firmy Wader będą dobrym rozwiązaniem. Przecież zależy nam na tym, aby dziecko rozwijało się prawidłowo i nie miało żadnych braków.

Klocki czy też zabawki edukacyjne są bardzo różne. Są takie dedykowane bardziej dla dziewczynki albo te bardziej dla chłopca. Ale większość z nich jest przeznaczona dla jednej jak i drugiej płci. Jeśli mowa o klockach to można wybrać kolorystykę odpowiednią dla niej jak i dla niego. Dla dziewczynki są różowe czy też fioletowe a dla chłopca zielone i niebieskie, ale oczywiście nie musimy trzymać się takiej kolorystyki, dziecku jest wszystko jedno, ważne żeby była dobra zabawa.

Related Posts