Prowadzę własną firmę, która zajmuje się wynajmowaniem kontenerów budowlanych i nie tylko. Wynajmujemy też sprzęt budowlany, który potrzebny jest innym firmą, które zajmują się budowaniem różnych obiektów. Nie każdy musi posiadać swoje narzędzia i sprzęt budowlany. A my dzięki temu zarabiamy na tym.

Wynajęcie kontenera na plac budowy

wynajem kontenerów budowlanych WrocławW ostatnim tygodniu zgłosiła się do nas w firma, która rozpoczyna budowę ogromnego obiektu budowlanego pod miastem. Praktycznie cala ekipa będzie tam na tej budowie przez cały czas. W tym celu potrzebują kontenerów budowlanych, by móc przeznaczyć je na centrum dowodzenia, że się tak wyrażę. Potrzebują ich kilka. Dwa kontenery mają być przeznaczone dla kierownictwa, trzy kontenery mają być dla pracowników budowalnych oraz jeden ma służyć jako kuchnia, stołówka, gdzie pracownicy będą mogli coś zjeść. Praktycznie rzecz biorąc to na takich budowach często można dostrzec takie kontenery budowlane. Jedne mogą być małe, a inne trochę większe. Wynajem kontenerów budowlanych Wrocław jest dochodowym interesem dla nas, zwłaszcza, że coraz więcej jest placów budowy, gdzie są one tam potrzebne. U nas taki kontener można wynająć na dowolny okres czasu. Niemniej opłaty liczymy za każdy dzień użytkowania. Opłaty te  nie są aż tak duże i na cały miesiąc opłata nie jest tak duża. U nas są kolorowe kontenery, dzięki temu łatwo je odróżnić na miejscu budowy. A czym się różni taki kontener budowlany od tego który jest na przykład w porcie. Przede wszystkim nasz kontener budowalny jest mniejszych rozmiarów, ma drzwi z klamką oraz ma okna, czego nie ma taki zwykły kontener. Wynajęte u nas kontenery budowalne sami przewozimy na miejsce budowy i potem sami je też odbieramy.

Prowadzenie firmy zajmującej się wynajmowaniem kontenerów budowlanych jest bardzo dochodowym interesem. Wiele firm budowlanych zaopatruje się u nas w te kontenery, co bardzo nas cieszy. Można u nas wynająć dowolną liczbę kontenerów, w zależności od potrzeb klienta. Mamy ich pod dostatkiem. Warto u nas wynajmować te kontenery budowlane, gdyż koszt ich wynajęcia jest niski.

Wynajmiesz kontener u http://eko-city.com.pl

Related Posts