Moja siostra bliźniaczka i ja jesteśmy identyczne, nie tylko w wyglądzie, ale wiele z naszych zachowań jest podobnych. W podobnym czasie poznałyśmy naszych chłopaków, razem poszłyśmy na te samą uczelnię, obroniłyśmy się na piątki, a całkiem niedawno nasi panowie nam się oświadczyli.

Tanie hale namiotowe – Gdzie wynająć?

tani wynajem hal namiotowychGdy rozmawiałyśmy o tym, jak by można było uczcić tę poczwórnę okazję, Hania wpadła na pomysł, wynajęcia taniego namiotu imprezowego. Powiedziała, że jej Kuba niedawno wynajął halę namiotową potrzebną mu do pracy i w tamtej firmie była bogata oferta takich namiotów, pawilonów i hal. Nam hala nie była potrzebna, bo hale są szczelne, Kuba potrzebował jej do lakierowania, my chciałyśmy tylko namiot. Jednak Hania nie umiała przypomnieć sobie ani nazwy firmy, ani adresu, więc szukałyśmy od początku, tym samym sposobem co oni: tani wynajem hal namiotowych. W wynikach wyskoczyła firma, o której wspominałyśmy. Hania od razu rozpoznała ich stronę, a my mogłyśmy już bliżej przyjrzeć się ofercie. Oczywiście nigdzie nie są podane konkretne ceny, bo namioty różnią się od siebie, i nawet gdybyśmy zapytały Kubę, ile dał za swoją halę, to i tak by nic to nie dało. Hala różni się od namiotu, poza tym liczy się czas, na ile się wypożycza sprzęt oraz wyposażenie. Jeśli na uczczenie zakończenia studiów i naszych zaręczyn podzielilibyśmy koszty wynajęcia namiotu wcale nie wyszłoby tak drogo. Szczególnie, że nasze śluby zaplanowane było dopiero za dłuższy czas, a my chciałyśmy świętować już teraz. Wysłałyśmy zapytanie o cenę.

Na drugi dzień skontaktowano się z nami w sprawie wynajmu, a my doprecyzowałyśmy nasze potrzeby. Usłyszałyśmy jakąś wstępną kwotę, którą później zaakceptowałyśmy. Żadna z nas nie ma tendencji do skąpstwa, ale obydwie jesteśmy bardzo towarzyskie. Zresztą, razem debiutowałyśmy w roli gospodyń imprezy plenerowej!

Related Posts