Z kumplami postanowiliśmy zrobić wielką imprezę i dostaliśmy nawet zgodę od miasta. Odbędzie się ona na polanie niedaleko miasta i nawet udało nam się ściągnąć gwiazdę polskiej estrady. Czeka mnóstwo atrakcji i na pewno pojawi się dość dużo osób.

Za agregat stacjonarny zapłaciłem niewiele

Agregaty stacjonarneBędziemy jeszcze musieli wynająć jakiś agregat stacjonarny na wypadek jak zabraknie prądu. Nie możemy sobie pozwolić na wydarzenia losowe, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Agregaty stacjonarne są u nas do wynajęcia w jednej z firm, gdzie pracuje ojciec naszego kolegi. Od razu poprosiliśmy go o pomoc. Wynajmiemy z tej firmy jakiś agregat i dzięki temu będziemy zabezpieczeni na wypadek jakiegoś wydarzenia. Ja się na agregatach nie znam i dlatego postanowiłem poprosić o pomoc ojca naszego kolegi. Siedzi w tej branży właściwie od zawsze i zna się na tym bardzo dobrze. Chętnie mi pomógł i doradził jaki agregat stacjonarny będzie najbardziej odpowiedni. Wybrałem taki, który on mi polecił i zapłaciłem za niego z góry. Miałem własny transport i dzięki temu bez problemu dostarczyłem go na polanę, gdzie będzie się odbywała impreza. Mam nadzieję, że jednak nie będzie potrzeby z niego korzystać, ale w razie co niech jest. Impreza była już dopięta na ostatni guzik i mogliśmy zaczynać. Przy obsłudze technicznej pracuje kilkanaście osób i jesteśmy w pełni gotowi. Okazało się jednak, że z prądem pojawił się problem i agregat został wykorzystany. Miałem jednak trafne przeczucie co do sytuacji.

Dzięki wynajętemu agregatowi udało się wszystko niezauważenie ogarnąć i impreza trwała do samego rana. Wszyscy się świetnie bawili i chcą, żebyśmy w przyszłym roku też coś zorganizowali. Już mamy nawet pewien pomysł, który na pewno wszystkim się spodoba.

 

Related Posts