Kiedy mój znajomy zapytał mnie ostatnio, jak byliśmy na imprezie pracowniczej, czy mam już wszystko zaplanowane na nasz ślub, nie wiedziałem co odpowiedzieć, gdyż do ślubu zostało dosłownie kilka tygodni, a ja nadal nie miałem wybranego fotografa, który byłby odpowiedzialny za wykonywanie bardzo ładnych zdjęć.

Zdjęcia i reportaże ślubne

fotograf ślubny wrocławOkazuje się, że mój znajomy robi takie zdjęcia po godzinach i postanowiłem dać mu szansę, jednak pierwsze co zamierzałem zrobić, to sprawdzić, czy potrafi wykonać jakieś bardzo ładne zdjęcia. Na pytanie, czy ma już doświadczenie w tej branży odpowiedział mi tylko, żebym sprawdził jego stronę internetową. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że tym się zajmuje fotograf ślubny wrocław po godzinach, ale jak widziałem bardzo dobrze mu to wychodziło i na pewno nie będę musiał się martwić podczas samego ślubu, że coś pójdzie nie tak. Widać było od razu, że posiada bardzo drogie obiektywy, które wykorzystuje do takiej sesji zdjęciowych. Mogę z łatwością rozpoznać, czy zdjęcie zostało wykonane np. telefonem dobrej jakości, czy specjalnym obiektywem, gdyż od razu to widać po odwzorowaniu kolorów. Jednak jakby tego było mało, chodziło mi oczywiście o dostarczenie do mnie zdjęć po ślubie już obrobionych, może z delikatnymi efektami, które sprawią, że zdjęcie będzie tym bardziej dobrze się prezentować. Znajomy jednak przeszedł specjalne kursy obróbki fotograficznej, a ja wiedziałem, że będzie to osoba, z której na pewno będę zadowolony.

Nic prostszego jest wybrać fotografa na ślub, gdyż jak sam patrzyłem w Internecie ogłoszeń jest mnóstwo i każde wydaje się być bardzo atrakcyjne. Chodzi przede wszystkim o to, aby wybrać profesjonalistę, który zna się na rzeczy i będzie w stanie bez niczyjej pomocy wymyślić koncepcją takich zdjęć oraz stawić się punktualnie i wykonać je w odpowiedni sposób.

Related Posts