Sport jakim jest jest jazda na rowerze staje się formą rozrywki dla całej rodziny. Może sprawdzić się dla osób w każdym wieku. Jednym z polecanych modeli dla osób dorosłych, który sprawdzi się na najbardziej wymagającej powierzchni staje się kross seto. Posiada on dwa rodzaje ramy M oraz L, które można dopasować do indywidualnych preferencji.

Zwinny kross na długie trasy

kross setoJednak producent już na samym początku zwiększa możliwości i daje swobodę dostosowywania. Zazwyczaj w sklepach możemy znaleźć opony pochodzące ze znanych marek, które zapewniają komfort jazdy oraz niezawodność na trasie. Jeżeli chodzi o hamulce to kross seto dysponuje najnowsza technologią związaną z hydraulicznym rozwiązaniem. Hydrauliczne hamulce tarczowe są o wiele bardziej wytrzymałe i sprawniej zatrzymują jednoślad. W ciągu ostatnich lat przysporzyły sobie wielu zwolenników, którzy nie wyobrażają sobie innych hamulców podczas różnego rodzaju tras terenowych na krosie. Przerzutka daje nam możliwość aż dwudziestu czterech biegów. Zazwyczaj są one rozłożone na dwie tarcze. To pozwala na idealne dostosowywanie stylu jazdy do danej powierzchni. Inaczej będzie się jechało po górskich ścieżkach niż po szosowej nawierzchni. Rama charakteryzuje się lekkością i jest w pełni wykonana z aluminium. Dzięki czemu kross jest bardzo zwinny i szybciej osiąga docelową prędkość.

Jest to przydatna cecha gdy wybieramy się w długie trasy, ponieważ pedałowanie po czterdziestym kilometrze wcale może nie być takie łatwe jak to było jeszcze jakiś czas temu. Model ten zachęca wysokimi parametrami w stosunku do swojej ceny. To staje się głównym czynnikiem preferencji nie których użytkowników. Wybierając tego typu sprzęt mamy styczność z świetnie zaprojektowanym rowerem, który będzie idealnym towarzyszem podczas najtrudniejszych przepraw. 

 

Related Posts