Razem z moim wujkiem prowadzimy sieć restauracji. Z okazji zbliżających się świąt postanowiliśmy, że zorganizujemy wigilię dla pracowników wszystkich lokali nad morzem, w Gdyni. Taki trzydniowy wyjazd dobrze zrobi wszystkim. Przede wszystkim musieliśmy wybrać odpowiedni hotel.

Dobre hotele w Gdyni i ich jakość

hotele gdynia

Razem z moim wujkiem bardzo cenimy pracę i zaangażowanie każdej zatrudnionej osoby. Dlatego też wiedzieliśmy, że musimy się przede wszystkim nad wyborem świetnego noclegu na czas trwania naszej wigilii. Jeśli chodzi o hotele Gdynia jest niesamowicie dobrze rozwiniętym miastem. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Ustaliliśmy z moim wujkiem wspólne kryteria na podstawie których wybierzemy odpowiednie miejsce. Przede wszystkim zależało nam na świetnej gastronomii w miejscu, gdzie będziemy przebywać. Wiedzieliśmy, że wśród pracowników są osoby, które przestrzegają diety wegańskiej. Dlatego podstawą był bufet szwedzki w hotelu, aby każdy mógł jeść to, na co akurat ma ochotę. Kolejną sprawą było ulokowanie miejsca. Nie zależało nam na bliskości morza, ale wiedzieliśmy, że najlepiej by było, gdyby placówka znajdowała się niedaleko centrum miasta. Trzeba też dodać, że podczas wyjazdu przygotowaliśmy szereg zabaw integracyjnych, wśród których nie zabrakło karaoke, czy gier planszowych. Poza tym, opłaciliśmy orkiestrę i coacha, który przeprowadzić miał szkolenie z zarządzania czasem.

Był to bardzo profesjonalny pan, który pomógł nam wybrać odpowiedni hotel, jako że sam miesza w Gdyni i zna tamtejsze warunki realne. Wiele placówek bardzo nam się spodobało, jednak w końcu wybraliśmy jedną. Nie była tania, ale spełniała wszelkie kryteria i powszechnie cieszyła się świetnymi opiniami. Wyjazd przebiegł bardzo pomyślnie i wiem, że wszystkim bardzo się podobało.

Related Posts