W świecie personalizacji i indywidualnych rozwiązań każdy z nas ma w domu minimum jeden gadżet z zabawnym napisem, życiowym motto czy śmiesznym obrazkiem. Lubimy wyrażać siebie przez takie detale, ponieważ warto w codziennym życiu szukać rzeczy, dobrze wpływających na nastrój i pozytywne nastawienie. Te indywidualnie zaprojektowane przedmioty codziennego użytku pomagają nam wyrazić swoje emocje i życiowe prawdy.

Moc śmiesznego kubka

śmieszny kubekJest przedmiot, który towarzyszy nam już od poranka. Ma indywidualny kształt, wielkość i bardzo często jest opatrzony imieniem właściciela. Praktycznie każdy z nas ma swój śmieszny kubek. W każdym zakładzie pracy, biurze czy akademiku znajdziemy najróżniejsze kubki, ozdobione śmiesznymi grafikami, zdjęciami i imionami, przypominające najprzyjemniejsze i najbardziej beztroskie chwile w życiu ich właściciela. Taki śmieszny kubek często zawiera nasze życiowe motto lub sentencję, towarzyszącą nam na danym etapie życia. Spersonalizowany kubek to też często pierwszy pomysł na upominek, jaki przychodzi nam do głowy przy różnych okazjach. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest uniwersalnym gadżetem, odpowiednim na wiele okazji i idealnym upominkiem dla osoby, z którą łączą nas mniej lub bardziej zażyłe relacje. Jest niezobowiązujący i zdecydowanie nie nadwyręży naszego budżetu, ponieważ zakup takiego kubka, nawet w najbogatszej wersji, to wydatek rzędu od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Kubek z imieniem jest jedną z form zaznaczania swojej obecności w danej przestrzeni.  Na niejednym biurku szefa dumnie prezentuje się ten z napisem: „BOSS”. Nawet jeśli do stanowiska kierowniczego jeszcze długa droga to taki kubek może być dobrą wróżbą na dalszy rozwój zawodowej kariery. Czasem wystarczy jedno spojrzenie na zabawny napis lub grafikę na kubku i działa on lepiej niż poranna kawa.

Related Posts