Każdemu na pewno nie raz zdarzyło się odwiedzać imprezy zwane targami. Zrzeszają się na nich przeróżni producenci wszelakich marek, którzy polecają swój asortyment i zachwalają jego niepowtarzalność. Każdemu z nas pewnie utkwiły pamięci wszechobecne reklamy, które zajmowały większość powierzchni targowej. Które z nich były według nas najbardziej godne uwagi?

Rodzaje ścianek wystawienniczych

ścianki wystawienniczeAktualnie wyróżniamy na rynku kilka rodzajów reklam wielkoformatowych. Mogą być to najpopularniejsze do niedawna roll upy, czyli grafiki drukowane na specjalnym materiale, które wiesza się na stojakach, podobnie jak mamy w szkołach. Jednak powoli odchodzi się od tego rozwiązania. Wszystko za sprawą ciekawszych, lepszych i praktyczniejszych możliwości. Obecnie prym wiodą wszelkie ścianki wystawiennicze. Mogą być wykonane z różnych materiałów i wykorzystywać różne metody montażu. Jednym z ich rodzajów są ścianki tekstylne. W ich przypadku druk znajduje się na materiale, który gwarantuje głębię kolorów oraz wyrazistość konturów, zawartych na nich obrazów. Materiał ten jest także elastyczny, co zapobiega powstawaniu uszkodzeń, można go bez problemu prać w pralce oraz jest odporny na zagniecenia, dzięki czemu jest idealną opcją dla osób, które często dojeżdżają na miejsca prezentacji. Istnieją też ścianki LED. Nie są tak łatwe w transportowaniu, ale wynagradzają to efektem, jaki zapewnia ich posiadanie. Dzięki podświetleniu są widoczne z daleka i robią wrażenie nawet przy w słabo oświetlonych pomieszczeniach.

Każdy, kto chce zaskakiwać na targach, wystawach i konferencjach powinien zainteresować się tematem ścianek wystawienniczych oraz innych elementów, które zostały stworzone do tych samych celów. Dbałość o tego typu szczegóły na pewno zaowocuje sporą ilością nowych klientów, których zaciekawi sposób, w jaki się prezentujemy.

Related Posts