StyAge to francuska firma kosmetyczna, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości preparatów do wypełniania zmarszczek i bruzd, przy pomocy kwasu hialuronowego z domieszką innych środków. Produkty tej firmy gwarantuje wysoka skuteczność, długotrwały efekt i bezpieczeństwo użycia.

Zalety stosowania preparatów StylAge

stylage m bez lidokainyProdukty firmy StylAge podzielone są na kilka rodzajów, które podzielone są pod względem skuteczności, głębokości zmarszczek i innych czynników. Preparaty stylage m bez lidokainy to środki do wypełniania zmarszczek i wyrównywania cery oparte na połączeniu kwasu hialuronowego połączonego z mannitolem. Takie połączenie dwóch składników gwarantuje zauważalny efekt, który utrzymuje się przez dłuższy czas bez ryzyka powstawania obrzęków czy siniaków. Specjalnie dla pacjentów, u których występuje wrażliwość lub uczulenie na środki przeciwbólowe zawarte w preparatach kosmetycznych, producent stworzył też stylage m bez zawartości lidokainy, czyli środka przeciwbólowego najczęściej stosowanego w wypełnianiu zmarszczek i bruzd. Żel te wykazuje największą skuteczność w wypełnianiu zmarszczek w linii od bruzdy nosowo-wargowej po policzki. Można go również stosować do zwiększania objętości ust czy nawet zmiany kształtu płatków usznych czy nosa. Warto podkreślić również to, że żel ten nie tylko skutecznie wypełnia wszelkie zmarszczki, ale również, po jego zastosowaniu poprawia się wygląd skóry, dzięki czemu efekt odmłodzenia jest bardziej kompleksowy. Efekty użycia żelu utrzymują się przez około dwanaście miesięcy.

Preparaty StylAge są dedykowane dla osób którym zależy na szybkim i trwałym efekcie, z jednoczesnym zminimalizowanie skutków ubocznych, takich jak opuchlizna czy siniaki. Dla najbardziej wrażliwych pacjentów przygotowano podobny preparat ale bez składnika przeciwbólowego.

Related Posts