Jestem typem osoby, którą z powodzeniem można nazwać złotą rączką. Uwielbiam majsterkować i tworzyć coś z niczego. Dlatego też, kiedy moja żona zaczęła przeglądać oferty lasów w słoiku, wpadłem na bardzo ciekawy pomysł. Chciałem sprawić jej niespodziankę i podarować jej taki las, z tym że własnoręcznie wykonany! Nie mogłem się doczekać, kiedy przejdę od myśli do czynów.

Własnoręcznie wykonany słoikowy las

las w słoiku diyWidząc, że moja ukochana ogląda leśne słoiki, bardzo się zaciekawiłem. Zainteresował mnie ten temat również z tego powodu, że cena takowych lasów nie była zbyt niska. Nie chciałem, by moja żona wydawała niepotrzebnie tak horrendalne pieniądze na coś, co mogłem przygotować własnoręcznie! Dlatego też zapytałem ją o to, który wariant lasu najbardziej jej się podoba. Następnego dnia podjechałem po pracy do sklepu i zakupiłem w nim odpowiednie rośliny, i co najważniejsze – słoik. Po zjedzeniu przepysznego obiadu zamknąłem się w swoim warsztacie i tam wykonałem las w słoiku diy. Wcześniej obejrzałem w Internecie poradnik na temat tego, jak przygotować takowy las w wersji „do it yourself”. Tworzenie słoikowego lasu szło mi bardzo dobrze. W sklepie zadbałem o odpowiedni dobór roślin, przez co miałem pewność, że całość będzie się nie tylko dobrze prezentować, ale i przetrwa bardzo długo! Kiedy skończyłem swoje dzieło, byłem z siebie bardzo zadowolony. Jednocześnie miałem nadzieję, że i moja ukochana będzie uszczęśliwiona tym upominkiem.

Własnoręczne stworzenie lasu w słoiku dało mi dużo satysfakcji. Uśmiech mojej żony, kiedy wręczyłem jej ten prezent, był jednak bezcenny. Wspólnie wpadliśmy na pomysł, że być może powinienem zacząć projektować takowe lasy. Mogła być to bowiem świetna opcja na prezent dla naszych znajomych z okazji urodzin!

Related Posts