Pracuję zawodowo w dużej, międzynarodowej korporacji. Rzadko mam okazję, aby wypocząć na dłużej niż kilka dni, ponieważ w pełni poświęcam się mojej pracy. Jakiś czas temu, mój narzeczony zaproponował mi kilkudniowy wyjazd nad morze, z czego bardzo się ucieszyłam.

Ładne mieszkania weekendowe do wynajęcia w Gdańsku

wynajem mieszkania na weekend gdańskNie mam zbyt wiele wolnego czasu, zatem szukanie lokum lub noclegu często przyprawiało mnie o złość. Na szczęście, jeżeli chodzi o wynajem mieszkania na weekend Gdańsk miał bardzo wiele do zaproponowania, więc w krótkim czasie udało nam się znaleźć nocleg. Bardzo cieszyłam się, że będę mogła spędzić trochę wolnego czasu w przytulnym i ładnym miejscu, blisko morza. Mieszkanie było dwupokojowe, znajdowało się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko plaży oraz sklepów i restauracji. W mieszkaniu znajdowała się dobrze wyposażona kuchnia z piekarnikiem, lodówką oraz stołem i pojemnymi szafkami. Łazienka posiadała prysznic oraz pralkę, a na nasze przyjazd właściciele przygotowali także czyste zestawy ręczników, pościeli i akcesoriów. Mieszkanie było zdezynfekowane, co w okresie pandemii jeszcze lepiej wpłynęło na moją ocenę. Podczas naszego pobytu czas spędzaliśmy zarówno w mieście, na plaży, jak i w naszym mieszkaniu, gdzie bardzo dobrze odpoczęłam. Duże i przestronne łóżko, telewizor z kablówką ora nieograniczony Internet dodawał uroku. Rankiem miałam możliwość przygotowania bardzo dobrego śniadania w naszej kuchni, a wieczorem razem z narzeczonym korzystałam z pięknej pogody na dużym tarasie z widokiem na morze. Weekend był bardzo udany, a ja mogłam spędzić kilka chwil razem z bliską osobą w przytulnym miejscu, które dzięki swojemu klimatowi miało charakter typowo domowy.

Odpoczynek jest bardzo ważny. Gdy tylko nadarzyła się okazją do tego, aby spędzić kilka dni nad naszym wspaniałym Morzem Bałtyckim, nie zastanawiałam się ani chwili i zarezerwowałam bardzo przytulny i komfortowy nocleg dla mnie i mojego narzeczonego.

Related Posts