Moja dziewczyna załatwiła mi pracę za co jestem jej bardzo wdzięczny. Długo nie mogłem nic znaleźć i już traciłem nadzieję. Cały czas się staram pracować jak najlepiej, ażeby była ze mnie dumna i nie żałowała swojej decyzji. Kierownik często mnie chwali.

Magazyn z wózkami osiatkowanymi

wózki osiatkowaneJakiś czas temu w naszym magazynie zaszły ogromne zmiany. Wprowadzono nowy program magazynowy i wszyscy mieliśmy z niego szkolenie. Od jakiegoś czasu są także wózki osiatkowane, które idealnie nadają się do transportowania produktów, które oferujemy. Pochwalę się tutaj przy okazji, że te wózki osiatkowane to był mój pomysł, który od razu spodobał się mojemu kierownikowi. Szukali jakiegoś rozwiązania i przypadkiem słysząc rozmowę na ten temat wtrąciłem się. Dobrze zrobiłem, bo dzięki mnie teraz w naszym magazynie są wózki osiatkowane, z których wszyscy jesteśmy zadowoleni. Chłopacy to od razu powiedzieli, że jak będę taki wyrywny i kreatywny to pewnie niebawem odniosę sukces i dostanę awans. Podobno szukają zastępcy kierownika. Gdyby te wózki osiatkowane, które zasugerowałem miały na to wpływ to ja bym się nie obraził. Arleta i tak jest ze mnie zadowolona jak jej o tym powiedziałem a jakby był jeszcze awans, to już w ogóle byłaby szczęśliwa. Wózki cały czas świetnie się sprawdzają i nawet ich naprawa jest banalnie prosta. Osobiście się tym zajmuję, bo się znam i pracownicy darzą mnie ogromnym zaufaniem. Tego dnia zawołał mnie kierownik. Czułem, że święci się coś na prawdę ogromnego. Ciekawe co to będzie.

Zostałem zapisany na kurs wózków widłowych i po uzyskaniu uprawnień będę piastował stanowisko zastępcy kierownika. Coś czułem, że do tego dojdzie, bo takie plotki słyszałem. O wszystkim opowiem swojej dziewczynie przy dzisiejszej kolacji. 

 

Related Posts