Szczecin, miasto teatrów, gospodarz corocznych Dni Morza oraz innych imprez cyklicznych takich jak Festiwal Muzyki Dawnej i Dni Kultury Ukraińskiej. Mój partner jest ze Szczecina i zaraził mnie miłością go tego miasta. Zatem wesele urządzamy w Szczecinie!

Zabawa weselna w Szczecinie

wesele SzczecinSzczecin zapewni piękne plenery na ślub cywilny. Ślub kościelny możemy urządzić w jednym z wielu przepięknych kościołów. My akurat wybraliśmy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, z figurą koronowaną przez Jana Pawła II. Jest to piękny zbudowany w latach 1987-1988 kościół. Skoro mamy wybrane miejsce na ślub, szukamy miejsca na wesele. Jeśli chodzi o wesele Szczecin oferuje wiele doskonałych lokalizacji. Możemy wybrać jeden z nadmorskich hoteli lub pensjonat pod miastem. Jest to trudna decyzja, bo będziemy musieli pójść na kompromis i wybrać miejsce, które będzie odpowiadać nam obojgu. Wolałabym wesele przy plaży, a narzeczonych zażyczył sobie zabawy w centrum miasta. Musimy znaleźć miejsce oferujące dobre warunki za przystępna cenę. Nie organizujemy bardzo wystawnego wesela, ale musimy znaleźć obiekt oferujący również noclegi dla gości. Niektórzy nasi weselnicy będą musieli przejechać setki kilometrów, by dotrzeć na nasze wesele. Nocleg oraz jakaś oferta spa byłaby wskazana.  Tort już wybraliśmy, będzie piętrowy udekorowany kwiatami. Również musieliśmy pójść na kompromis. Narzeczony chciał boisko piłkarskie… Oprawa muzyczna jest już zaklepana. Będziemy bawić się przy cover bandzie grającym piosenki Elvisa Presleya. Nie zabraknie też disco polo, znów pomysł narzeczonego.

Przygotowanie wszystkiego do ślubu i wesela kosztowała nas dużo nerwów. Chcemy jednak oboje, by wszystko było idealne, może na za drogie, ale takie jakie nam się podoba. W końcu to najważniejszy dzień w naszym życiu.

Related Posts