Jestem na emeryturze i lubię sobie zapełnić jakoś czas. Zawsze jak dzwonią do mnie z jakiejś firmy, żeby zaprosić mnie na prezentację swoich produktów to chętnie przyjmuję takie zaproszenie. Nie dość, że czas mi szybko leci to czegoś też się dowiem.

Wiele się dowiedziałem o panelach grzewczych 

panele grzewczeW zeszłym tygodniu zadzwoniła do mnie bardzo miła dziewczyna. Powiedziała mi, że reprezentuje ona firmę, która oferuje nowoczesne panele grzewcze i zaprosiła mnie na taką prezentację. Z ogromną przyjemnością przyjąłem zaproszenie, bo ostatnio nic się nie działo i miałem ochotę się gdzieś wyrwać. Spotkanie jest w niedzielę o dziesiątej rano w sali konferencyjnej jednego z hoteli. Tego dnia wyszedłem nieco szybciej, żeby zająć sobie najlepsze miejsce. Było sporo ludzi i każdego interesowały te panele grzewcze które są nowoczesne. Przedstawiciel tej firmy miał ze sobą taki panel pokazowy i zaczął nam opowiadać na czym polega ogrzewanie dzięki takim panelom. Przyznam, że dowiedziałem się wielu bardzo interesujących rzeczy i te panele grzewcze coraz bardziej zaczęły mnie interesować. Nawet każdy użytkownik dostał ksero z danymi na temat potencjalnych oszczędności. No ja to dużo płacę za ogrzewanie i stwierdziłem, że takie panele grzewcze to idealne rozwiązanie dla mnie. Na dodatek można je zakupić w systemie ratalnym i od razu podpisać umowę. Dobrze, że wziąłem ze sobą dowód osobisty, bo inaczej nic bym na miejscu nie załatwił. Będę miał panele grzewcze w domu, które są nowoczesne i pozwolą mi oszczędzić.

Mam już wszystko zamontowane i cieszę się nowym ogrzewaniem od dwóch miesięcy. Dobrze, że dostałem to zaproszenie, ponieważ wiele na tym zyskałem. Raty są niskie i wcale ich nie odczuwam. Zresztą płacę mniej to się wszystko wyrównało.

Related Posts