Każda wypożyczalnia, która zajmuje się wynajmem samochodów powinna ubezpieczyć auta, które są wynajmowane. Zazwyczaj każdy samochód z wypożyczalni posiada podstawowy pakiet ubezpieczeniowy. Dobrze jest jednak wykupić dodatkowe ubezpieczenie samochodu od kradzieży albo od nieszczęśliwego wypadku.

Jaka umowa z wypożyczalnią aut?

wynajecie samochodu - KrakowZ wypożyczalnią zawsze musimy podpisać odpowiednią umowę, gdy decydujemy się na wynajecie samochodu – Krakow jest miastem, gdzie wynajmiemy samochody osobowe, ale również dostawcze. Zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy i wynajęcie samochodu to na początek dokładnie powinniśmy zapoznać się z umową. Warto dokładnie wszystko przeczytać nawet to, co jest napisane małym drukiem, ponieważ wtedy będziemy w stanie uniknąć niepotrzebnych dodatkowych kosztów za wynajem samochodu. Musimy również umowę zawsze mieć przy sobie, ponieważ jest ona jedynym dokumentem, który uprawnia nas do kierowania wynajętym samochodem z wypożyczalni. Bardzo często wypożyczalnia samochodów narzucają również Limit kilometrów, który jest ograniczeniem i możemy w ciągu dnia przejechać określoną liczbę kilometrów. Limit kilometrów jest stosowany, ponieważ samochody mogą przejechać konkretną liczbę kilometrów i później wymienione są na nowsze modele. Niektóre wypożyczalnie dla stałych klientów Oferujemy również możliwość odkupienia samochodu, który wynajmujemy długoterminowo.

Niektóre wypożyczalnie samochodów oferują wynajem tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 21 rok życia posiadają prawo jazdy od co najmniej 2 lat. Dodatkowo w tym czasie nie możemy mieć żadnej stłuczki ani kolizji drogowej. Standardowy samochód na wynajem możemy załatwić już za około 50 zł dziennie. Umowę podpisujemy na miejscu w ciągu 15 minut i zaraz możemy użytkować auto.

Related Posts