Zorganizowanie konferencji bądź zebrania dla pracowników w małym biurze nie wymaga posiadania ogromnej sali konferencyjnej wyposażonej w nowoczesny projektor multimedialny. Dla wielu firm zupełnie wystarczająca jest niewielka salka wyposażona w tablicę suchościeralną. Tablica wystarczy w zupełności do zobrazowania wszelkich informacji, które trzeba przekazać na zebraniu.

Zamiast projektora można wykorzystać tablicę suchościeralną

tablica suchościeralna 120x90Pewnie, że obsługa tablicy zmazywanej na sucho nie jest taka łatwa jak pilota do przełączania slajdów na projektorze. Tylko, że tablica kosztuje nieporównywalnie mniej od nowoczesnego projektora. A przecież zakres przekazywanych na niej informacji będzie nie mniejszy, aniżeli na projektorze. Nowoczesna tablica suchościeralna 120×90 jest po prostu idealna dla biur, w których zebrania organizuje się w niewielkich pokojach spotkań czy małych salkach konferencyjnych. Przekazywanie informacji na zebraniu czy konferencji jest tak samo łatwe z wykorzystaniem tablicy jak z wykorzystaniem projektora. Mało tego, przecież na tablicy można modyfikować przekazywane informacje na bieżąco. W dużych korporacjach wykorzystuje się nowoczesne technologie, ale dla niewielkich firm tablica suchościeralna ciągle jest zupełnie wystarczającym narzędziem do przekazywania informacji. Najważniejsze jest to, jakie informacje chcemy przekazać i jak je przekazujemy. Dla pracowników firm na konferencjach i naradach liczy się treść przekazu a nie jego forma.

Każda mała firma, która organizuje dla swoich pracowników zebrania czy narady, może śmiało skorzystać z tablicy ścieranej na sucho. Niewielkich rozmiarów tablica kosztuje grosze w porównaniu z drogimi i nowoczesnymi projektorami multimedialnymi. Poza tym tablicę można postawić wszędzie a do instalacji projektora trzeba mieć odpowiednie warunki.

 

Related Posts