Samsung jest firmą o globalnym zasięgu. Zajmuje się produkcją urządzeń multimedialnych, a także sprzętu AGD. Jednak chyba większość ludzi w Polsce, kojarzy ją jako producenta bardzo dobrej jakości smartfonów. Jednym ze sprzedażowych hitów firmy jest seria smartfonów oznaczoną literą”s”. 

Kto wymienia wyświetlacze w Samsungach S8?

wymiana wyświetlacza s8Model S8 jest jednym z nowszych urządzeń Samsunga i w dodatku bardzo popularnym. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to smartfon dostosowany do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Bardzo dobrej jakości aparat, rozbudowana pamięć oraz najnowszej generacji wyświetlacz – to wszystko znajdziemy w S8. Jednak nieważne, jak dobry jest sprzęt, który posiadamy, bowiem każdy smartfon bardzo łatwo uszkodzić. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wyświetlacz – to uszkodzenie jest zdecydowanie najczęstszym. Na szczęście niemal każdy serwis smartfonów świadczy usługi w tym zakresie i wymiana ekranu nie jest żadnym problemem. Inną sprawą są ceny tej usługi, bowiem ile serwisów, tyle cen. Wymiana wyświetlacza S8 nie jest droga, natomiast drogi jest sam wyświetlacz. Przy dobrej okazji i odrobinie szczęścia można go znaleźć za około dwieście pięćdziesiąt-trzysta złotych. Jednak do tego należy doliczyć koszt wymiany, czyli kolejne sto-sto dwadzieścia złotych. Zatem maksymalna cena, na jaką możemy się zgodzić to czterysta złotych, ale pamiętajmy, iż jeśli dobrze poszukamy, to na pewno znajdziemy serwis, który zrealizuje nasze zlecenie taniej. Czasem można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Rozbicie wyświetlacza zdarza się bardzo często, najczęściej przyczyną tego jest upadek z wysokości. Jest to na szczęście dużo mniej skomplikowana sprawa, niż na przykład zalanie, którego skutki mogą być dla urządzenia nieodwracalne. 

 

Related Posts