Po skończeniu studiów socjologicznych ciężko było mi znaleźć pracę w zawodzie. Swoja karierę zawodową rozpoczęłam więc na stanowisku sekretarki. Taka administracyjna praca była dla mnie prawdziwa męką. Szczerze jej nie znosiłam. Ponieważ zawsze lubiłam się uczyć i byłam zdeterminowana, aby zmienić pracę, rozpoczęłam podyplomowe studia trenerskie. Studia były świetną zabawą i bardzo dużo się podczas nich nauczyłam.

Profesjonalne szkolenia dla managerów

szkolenia managerskiePo ukończeniu studiów zaczęłam powoli zdobywać doświadczenie. Zaczynałam organizując darmowe szkolenia dla wolontariuszy zaprzyjaźnionej organizacji non profit. Następnie udawało mi się łapać jakieś pojedyncze, mało płatne zlecenia, nawiązywałam coraz więcej kontaktów. W końcu mi się udało. Otworzyłam własną firmę szkoleniową. Prowadzę szkolenia dla biznesu, wśród nich szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia managerskie oraz wiele innych. Robię w końcu coś, co sprawia mi przyjemność i daje dużo satysfakcji. Bez przesady mogę powiedzieć, że kocham moja pracę. Uwielbiam szkolić ludzi, uwielbiam też uczyć się od nich nowych rzeczy, uwielbiam ten moment, kiedy sami dochodzą do odpowiednich wniosków poprzez własne doświadczenie. Po szkoleniach wiele osób podchodzi do mnie i mówi mi, jak bardzo były one dla nich ważne i ile się nauczyli podczas nich nie tylko w zakresie tematu szkolenia, ale dowiedzieli się także wielu rzeczy o sobie.

Udział w profesjonalnie prowadzonych szkoleniach umiejętności miękkich jest bardzo istotnym wydarzeniem zarówno dla prowadzącego, jak uczestników. Pozwala rozwijać nie tylko umiejętności miękkie, ale także rozwijać się człowiekowi, dowiadywać wiele o sobie o innych ludziach, o tym, jak oni działają. Jest to z pewnością dobra inwestycja.

Related Posts