Wybranie blatu kuchennego powinno być przemyślaną decyzją. Jako doświadczony dekorator i projektant, uważam, że należy myśleć o nim jako o miejscu roboczym w trakcie pracy w kuchni oraz elemencie, którego wygląd ma wpływ na całokształt kuchni.

Rozważania o blatach Egger

egger - blatyWielu moich klientów pyta mnie jaki blat wybrać, z jakiego materiału powinien być wykonany, w jakim kolorze i czy będzie pasował do reszty kuchni. Mają wiele wątpliwości, ponieważ chcą, aby ich mieszkanie wyglądało jak najlepiej, co oczywiście rozumiem. Aby rozwiać te wątpliwości, zdecydowałem się napisać o marce Egger – blaty, które wykonują znajdą swoje miejsce w wielu kuchniach. Blaty wykonane są z precyzją fachowca, zaczynając od  ciekawej koncepcji doświadczonego projektanta. Wielość możliwości pozwala na spełnienie indywidualnych potrzeb klienta oraz wybranie modelu o preferowanym kolorze, oraz stylu. Miłośnicy prostych rozwiązań, znajdą coś dla siebie, jak i fani bardziej eleganckich wyrafinowanych wnętrz. Drewniane blaty klasyczne mogą ocieplić mieszkanie i sprawić, że będzie bardziej przytulna, natomiast te wykonane z marmuru, sprawią, że wnętrze będzie wyglądało nowocześnie i stylowo. Każdy z blatów, może zostać wykonany na zamówienie, z uwzględnieniem określonych preferencji. Wiele razy polecałem swoim klientom marmurowe, zimne, stonowane blaty, które świetnie współgrają z ciepłym kolorem ścian i białymi szafkami kuchennymi.

Należy pamiętać, że blat jest niejako wizytówka całej kuchni, powinien być zatem przemyślanym zakupem. W ciągu pracy z moim ostatnim klientem zdecydowaliśmy się na marmurowe blaty w kolorze ciemnozielonym i  białe dodatki do kuchni. Staranne wykonane, jak i trwały materiał, sprawiły, że klient jest zadowolony a blaty robocze trwałe i niezmienne od siedmiu lat. 

Related Posts