Jeśli chcemy mieć na suficie swój własny portret albo wspólne rodzinne zdjęcie to nie musimy w tym celu wynajmować artysty malarza. Wystarczy jedynie zdecydować się na sufit napinany. Jest to praktyczne rozwiązanie polegające na naciągnięciu na suficie specjalnie przygotowanej folii. Na tej folii możemy zażyczyć sobie dowolną grafikę.

Nadruk na suficie napinanym

sufity napinane z nadrukiemWarto wiedzieć, że sufit napinany to nic innego jak specjalna folia przygotowana pod konkretny wymiar sufitu. Jej montaż polega na rozciągnięciu jej przez cały sufit i przymocowaniu jej do specjalnych zaczepów. Jako, że na suficie rozciągamy folię to musimy najpierw taką folię mieć, żeby móc ją zamontować. Jej produkcją zajmują się wyspecjalizowane firmy korzystające często z usług drukarni. Dlatego właśnie sufity napinane z nadrukiem można zamówić według własnego wzoru i pomysłu. Oczywiście profesjonalny nadruk zwiększa cenę takiej folii, ale jeśli mamy indywidualne życzenia co do jej wyglądu to musimy się liczyć z tym, że za ich realizację trzeba będzie zapłacić więcej. Nie ulega jednak wątpliwości, że sufit z nadrukowanym zdjęciem z wakacji będzie wyglądał co najmniej oryginalnie. Weźmy pod uwagę, że między folią a pierwotnym sufitem możemy umieścić specjalne ledowe żarówki, które jeszcze bardziej wyeksponują oryginalność takiego sufitu. Nadruki na suficie napinanym to już dzisiaj standard a tego rodzaju sufity coraz częściej można zobaczyć w domach i mieszkaniach.

Wybór technologii wykończeniowej do sufitu jest prosty, chociaż rozwiązań w tym zakresie jest bardzo wiele. Najłatwiejszy i najszybszy w montażu będzie sufit napinany. To nowoczesne rozwiązanie, które można nawet spersonalizować. Wystarczy wybrać własną grafikę do nadruku na folii. Może to być zdjęcie albo dowolnie wybrany obraz.

Related Posts