Tworzenie stron internetowy nie jest łatwą pracą. Praktycznie każdy klient ma swoją wizję na to, jak powinna wyglądać jego strona internetowa. Niestety rzadko kiedy jest to w ogóle wykonalne. Postawiłem sobie jednak za cel, by moje strony zawsze były jak najbliższe oczekiwaniom moich klientów.

Nowa praca w agencji PR

agencja public relationsOstatnio miałem okazję pracować z bardzo pozytywną firmą, która od razu mi się spodobała. Zajmowali się oni tym, jak firmy i osoby są widziane przez społeczeństwo. Przyznam, że i mnie interesowałaby praca w tej branży – miałbym okazję, by wykazać się tam kreatywnością. Od słowa do słowa zacząłem rozmawiać z moim kontrahentem nie na temat strony internetowej, a raczej pracy dla agencji tego rodzaju. Gdy poznałem szczegóły dotyczące tej branży uznałem, że nie ma na co czekać – pasowało to do mnie o wiele bardziej niż to wszystko, czym zajmowałem się do tej pory. Spytałem od razu czy agencja public relations dla której tworzyłem stronę nie ma wolnego miejsca, na co dostałem pozytywną odpowiedź. Nie tylko od jakiegoś czasu już szukają pracownika, ale w dodatku bardzo spodobałem się osobie, z którą rozmawiałem. Uzgodniliśmy, że zacznę pracę dla nich zaraz po wykonaniu strony. Na szczęście nie mieli żadnych skomplikowanych życzeń, których nie dałoby się spełnić – i ja, i oni byliśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy przy tworzeniu strony. Teraz mogłem rozpocząć karierę w branży budowania wizerunku w społeczeństwie. Sama myśl o tym napawała mnie radością i chęcią do pracy.

Potrzebowałem nieco czasu by się wdrożyć, ale po dwóch miesiącach byłem już jednym z najlepszych pracowników. Wtedy zrozumiałem, że prawdopodobnie jest to moje powołanie. Każdego dnia wstawałem do pracy szczęśliwy i pełny energii. Od dawna nie czułem się tak dobrze.

Related Posts