Sport to nie tylko szeroki wymiar związany z profesjonalnymi dyscyplinami, zawodami i wyrzeczeniami wpływającymi na całe nasze życie. Sport to również amatorskie podejście do ruchu, które pozwala nam cieszyć się zastrzykiem pozytywnej energii, zdrowiem czy pozbyciem się wzbierających w nas stresów. Codzienna dawka ruchu to okazja do poprawy stanu nie tylko naszego  ciała, ale również umysłu.

Sprzęty do ćwiczeń

street workout sprzętWielu z nas poświęca swój wolny czas dla treningu. Kilka czy kilkanaście godzin w tygodniu spędzamy na siłowni, biegamy czy jeździmy na rowerze. Wszystko dla naszego ciała i umysłu. Często czysto fizyczna forma jest w tym najmniej ważna. Chodzi raczej o hart ducha, odporność i siłę skupienia. Gramy, ścigamy się czy pokonujemy coraz to większe odległości. Forma znaczenia nie ma, ale cel jest święty. Ostatnie sezony przyniosły zmianę. Pojawił się zupełnie nowy pomysł na pracę nad swoim ciałem. Wykorzystując tzw. street workout sprzęt, który mamy do dyspozycji ogranicza się w swoich fundamentach do pracy nad wypadkową grawitacji i naszego ciała. Profesjonalne drążki i mechanizmy gwarantują nam pełne bezpieczeństwo w trakcie treningów i maksymalną wygodę. Dzięki prostym narzędziom będziemy w stanie zbudować świetną sylwetkę i podnieść wytrzymałość naszego ciała. W sposób wydawać by się mogło najbardziej naturalny. Wszystko przy wykorzystaniu najbezpieczniejszej dla naszych stawów wagi naszego własnego ciała.

Ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała to stosunkowo bezpieczna dla naszych stawów forma aktywności. Oczywiście taki trening ma pewne ograniczenia i swoje możliwości, ale dla osób chcących trenować w sposób bardzo naturalny, a przy tym skupiając się na aspekcie klasycznego wyglądu ciała, takie rozwiązanie staje się idealne.

 

Related Posts