Hotel czy pensjonat- w każdym z nich najważniejsza dla klienta jest idealna czystość. Zaraz po niej znajduje się obsługa oraz kwestie wizualne oraz wygoda. Jestem osobą, która dużo podróżuje, więc miałam okazje doświadczyć nocy w różnych wynajętych pokojach. To, co mnie zawsze fascynowało, to szybkości i precyzja w doprowadzaniu pokoju hotelowego do idealnej czystości po poprzednich gościach.

Czym wyczyścimy pokój w hotelu

chemia hotelowaCzęsto rotacja gości w pokojach hotelowych jest tak duża, że pomiędzy odjazdem jednych a przyjazdem drugich upływa zaledwie tylko kilka godzin. W tym czasie trzeba przywrócić pokój do idealnego stanu. Kluczowa są tu nie tylko umiejętności i dokładność sprzątaczek, ale też wysokiej jakości chemia hotelowa, która znacznie przyspiesza proces sprzątania. Takiej chemii do sprzątania hoteli nie dostaniemy w zwykłych sklepach. Jest ona specjalnie produkowana pod potrzeby hoteli i zamawia się ją hurtowo prosto od producenta. Taka chemia ma zazwyczaj silne środki odkażające i czyszczące. Musi też pielęgnować czyszczoną powierzchnię. Hotel bowiem nie jest w stanie co chwilę wymieniać umeblowania. Chemia używana w hotelach jest też mocno skoncentrowana co powoduje, że starcza na długo. Dzięki temu właśnie pokoje mogą wyglądać szybko jak nowe. Goście są zadowoleni z odpowiedniej czystości, a hotel cieszy się zyskami. Bo nawet najbardziej prestiżowy hotel, jeżeli zaniedba podstawową sprawę, jaką jest idealna czystość, może odczuć gwałtowny spadek ilości klientów.

Wysprzątany na błysk pokój hotelowy zawsze wzbudzał mój podziw, szczególnie z tego względu, że przecież przyjmowanych jest w nim mnóstwo gości. Bardzo duże znaczenie przy sprzątaniu ma specjalistyczna chemia, która w przypadku hoteli musi być bardzo wysokiej jakości.

Related Posts