Studiując architekturę często musiałem oddawać ogromne projekty oraz rzuty dla swoich wykładowców. Oczywiście często też wracałem z poprawką. Ciągle nakładałem różnego rodzaju zmiany. Oczywiście nikt nie przyjmował pracy w programie graficznym.

Szybka drukarnia dla wymagających studentów 

druk toruńUczelnia wymagała odpowiedniego zdania prac. Ja jako student w pewnym momencie wydawałem na prawdę spore kwoty na ksero. Na szczęście pewnego dnia znajomy polecił mi świetne miejsce gdzie można było szybko i bez kolejki wydrukować swoje prace na zaliczenie. Na dodatek wszystko można było wysłać drogą elektroniczną i przyjechać po sam odbiór. Takie usługi oferował tylko jeden druk toruń, który był idealny pod tym względem. Na dodatek ceny nie były wysokie, a stali klienci mieli szansę na rabat. To sprawiało, że z czasem te usługi były coraz tańsze, a mi jako studentowi takie rozwiązanie jak najbardziej odpowiadało. Drukarnia w Toruniu posiadała sprawne maszyny, które były nie zwykle wydajne. Projekty były realizowane w takim tempie, że prawie nigdy nie było tam sporych kolejek. Ja jako student architektury miałem już do czynienia z różnymi miejscami i nigdzie nie było tak jak w Toruniu. Na dodatek ludzie, którzy tam pracowali mieli dobry kontakt z klientem i zawsze można było coś ustalić w łatwy sposób. Drukarnia, którą znalazłem cieszyła się wielką popularnością nie tylko wśród studentów. Również osoby z różnych branż często przychodzili po różnego rodzaju zlecenia. Każdy wiedział, że korzystając z ich usług można zaoszczędzić na prawdę sporo czasu.

Dzięki temu ludzie chętnie powierzali swoje zlecenia tej firmie. Uważam, że wysoka jakość za niską cenę na pewno prędzej czy później znajdzie swoich zwolenników. Dodatkowo szybkość realizacji zleceń miała na to bardzo istotny wpływ. 

Related Posts