Podczas wiosny wszystko zaczyna budzić się do życia. Nie tylko natura wokół nas, ale głównie właśnie my sami. Jeszcze dobrze śnieg nie zdąży stopnieć, a my już czując pierwsze dodatnie temperatury mamy ochotę wskoczyć na rower i wybrać się na przejażdżkę.

Rewelacyjny rower górski

rowery focusCo roku na sylwestra, z pewnością jak wiele osób, robię sobie plany, których staram się trzymać za wszelką cenę. Ostatniego roku nieco się rozleniwiłam toteż jednym z moich głównych celów na ten rok, było pobudzić swą leniwą naturę do działania i nieco więcej się ruszać. Podczas zimy miałam jako takie usprawiedliwienie ze względu na niskie temperatury, lecz kiedy nadeszła wiosna nic już nie mogło mnie powstrzymać przed uprawianiem sportów. Postanowiłam, że odrodzę w sobie swoją dziecinną pasję do jeżdżenia na rowerze, problem jednak polegał na tym, że nie miałam roweru. Nie usprawiedliwiałam jednak dalej swojego lenistwa i kiedy tylko wiosna zawitała na dobre czym prędzej udałam się do sklepu sportowego w którym znalazłam doskonałe rowery focus. Od razu po wejściu na dział z rowerami, te rowery rzuciły mi się w oczy. Prezentowały się nad wymiar solidnie, nowocześnie i stylowo, a w dodatku posiadały rewelacyjne grube opony doskonałe do jazdy po lesie, którą tak uwielbiałam za dzieciństwa. Byłam przekonana, że taki rower z pewnością zakosztuje mnie majątek, lecz kiedy zobaczyłam niską cenę na metce do niego przypiętej plus jeszcze zniżkę ze sklepu, wiedziałam, że to znak od życia i właśnie ten rower będzie mi towarzyszył aż do przyszłej zimy, bądź późnej jesieni! Zadowolona z zakupu od razu przed sklepem wsiadłam na rower i zamiast wracać autobusem do domu, wybrałam się na pierwszą przejażdżkę. Komfort jazdy był fenomenalny! Rower gładko sunął po chodnikach i ulicach miasta i nie straszne mu były krawężniki, ani spotykane niestety w naszym mieście dziury na drogach.

Co więcej rower posiada doskonałą przyczepność i rewelacyjne amortyzował każde nierówności. Jazda na nim stanowiła dla mnie czystą przyjemność i nowy rower zmotywował mnie do tego, aby zacząć wreszcie uprawiać w swoim życiu więcej ruchu. Obecnie towarzyszy mi zawsze przy wyjściu z domu, jeśli tylko dopisuje pogoda. Niezależnie od tego, czy wybieram się na zakupy, do pracy, czy też na spotkanie ze znajomymi. 

Related Posts