Producenci waporyzatorów oferują nam naprawdę bardzo dużo urządzeń, wśród których wyróżnić możemy te przenośne i stacjonarne. Oczywiście bardziej popularnymi waporyzatorami, głównie z uwagi na ich cenę, są urządzenia przenośne, jednak znacznie lepsze – te stacjonarne. 

Waporyzator stacjonarny od znanej niemieckiej firmy

storz bickelNie da się porównać efektywności urządzeń stacjonarnych i przenośnych, bowiem moc, jak i możliwości tych pierwszych biją konkurentów na głowę. Waporyzatory stacjonarne wytwarzają parę o znacznie lepszej jakości, jak też w znacznie większych ilościach, dzięki czemu waporyzacja jest duzo bardziej efektywna. Bowiem wystarczy niewielka ilość suszu konopnego, czy też olejków CBD, by uzyskać maksymalnie dobry efekt. Niemiecka firma Storz Bickel jest jednym z liderów w produkcji waporyzatorów, a seria stacjonarnych urządzeń Volcano jest już kultowa. Zwłaszcza dla konsumentów suszu CBD, którzy często podkreślają, że na rynku próżno szukać lepszego urządzenia. Natomiast pewnego rodzaju problemem jest koszt tych waporyzatorów, bowiem za najtańszą wersję zapłacimy nieco ponad tysiąc złotych, a za najdroższą niewiele ponad tysiąc pięćset. Jednak należy to potraktować jako inwestycje, bowiem takie urządzenie będzie nam służyło nawet kilka lat. Uważajmy jednak na wszelkie podrobione artykuły firmy Storz Bickel, bowiem w internecie jest ich sporo. Zarówno jeśli chodzi o urządzenia, jak i o akcesoria do waporyzatorów tej marki. Warto zauważyć, iż Storz Bickel jest na rynku od ponad stu pięćdziesięciu lat.

Waporyzatory stacjonarne to zdecydowanie najlepsze urządzenia do odparowywania suszu konopnego CBD, olejków CBD, czy też wosków. Sprawdzą się również przy aromaterapii oraz przy podawaniu niektórych leków. Bowiem Storz Bickel produkuje urządzenia wszechstronne i uniwersalne. 

 

Related Posts