Filmując coś bardziej lub mniej profesjonalnie, trzeba tak czy siak przygotować wszystko co tylko możemy, byleby mieć wygodę i profesjonalizm nagrywania. Są tutaj rzeczy oczywiste, ale i takie, o których łatwo zapomnieć – jedną z takich rzeczy jest krzesło dla reżysera – wbrew pozorom może się ono wydawać niekoniecznie potrzebne, ale jest wręcz przeciwnie.

Komfortowe krzesło dla reżysera

krzesło z napisem reżyserskieOstatnimi czasy ja i grupka moich znajomych przygotowywaliśmy film na bardzo ważny dla nas konkurs. Najpierw zaczęliśmy przygotowywać miejsce, w którym mieliśmy nagrywać i zbieraliśmy akcesoria. Trochę to trwało i wydawało sie, że mieliśmy już wszystko, jednak w pewnej chwili pomyślałam sobie, że jest nam jeszcze potrzebne miejsce do siedzenia dla reżysera. Zaczęłam więc szukać odpowiedniego sklepu, w którym znalazłoby się to, czego poszukujemy, a najlepiej krzesło z napisem reżyserskie Po jakimś czasie poszukiwań udało nam się takie znaleźć i do tego mogliśmy sami wybrać napis, więc zdecydowaliśmy się oczywiście na nazwę naszej grupki. Krzesło zakupiliśmy za okazyjną cenę, a mimo to było ono bardzo wygodne i dobrze wykonane, dzięki czemu nasz reżyser miał odpowiednie miejsce do siedzenia i mógł bez trudu zajmować się swoją pracą. Krzesło to okazało się więc bardziej przydatne, niż nam się w ogóle wydawało. Jego zakup był strzałem w dziesiątkę, a do tego napis został naprawdę przepięknie wykonany.

Kiedy kręcimy film, dobrze mieć jest wszystkie potrzebne do tego akcesoria – od kamer, poprzez oświetlenie, aż po krzesło reżyserskie. Osobie, która pełni tę rolę, musi być bowiem wygodnie. Teraz jednak bez trudu takie krzesło znajdziemy, a do tego będziemy mogli wybrać na nim jakiś napis, więc na pewno będziemy całkowicie usatysfakcjonowani tym krzesłem.

Related Posts