Kupiliśmy nowe mieszkanie i zaplanowaliśmy w nim remont generalny. Było to mieszkanie z rynku wtórnego, ale zaplanowaliśmy w nim strasznie dużo zmian. Doszliśmy do wniosku, że sami nie damy rady tego ogarnąć i postanowiliśmy skorzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz. Moi znajomi polecili nam kogoś świetnego, wiec umówiliśmy się z nim na spotkanie.

Projekty mieszkań w Warszawie

projektowanie wnętrz mieszkań warszawaTak naprawdę nie był to właściwe jeden projektant wnętrz ale całe biuro projektowe. Biuro świadczyło bardzo kompleksowe usługi, współpracowało bowiem również z firmą remontową i możliwe było zamówienie u nich nie tylko projektu, ale również wykonania całego remontu w kilku opcjach cenowych, w zależności od standardu wybranych materiałów. To biuro miało dość wysokie ceny, dlatego postanowiliśmy przeszukać internet wpisując hasło: „projektowanie wnętrz mieszkań Warszawa„. Wyskoczyło nam sporo wyników, skontaktowaliśmy się z kilkoma biurami i udało nam się znaleźć kilka dobrych biur również oferujących kompleksowe usługi projektowo-remontowe, gdzie cena była o wiele niższa. W końcu zdecydowaliśmy się na jedno z tych biur, które miało najbardziej interesujące dla nas portfolio i najbardziej korzystne ceny. Projekt został bardzo szybko przygotowany i uwzględniał wszystkie nasze życzenia, bardzo byliśmy zadowoleni z prowadzącym nas projektantem. Znalazło się z nim bardzo wiele sprytnych rozwiązań, o których w innym wypadku byśmy się nie dowiedzieli.

Podczas remontu mieszkania bardzo  dobrze jest zasięgnąć rady specjalisty albo nawet zamówić cały projekt urządzenia wnętrz. Dzięki temu będziemy mogli uniknąć wieku błędów, które popełniają laicy urządzając swoje mieszkanie, a ponadto będzie nam o wiele łatwiej zająć się wszystkimi kwestiami związanymi z remontem.

Related Posts