Aranżacja kuchni to spore wyzwanie. Wymaga połączenia trzech aspektów: funkcjonalności, przechowywania i wizualności. Każdy z nas chce kuchnię, gdzie wszystko pomieści się w szafkach, przyrządzanie posiłków będzie istną przyjemnością, a wygląd kuchni będzie wzbudzał zachwyt gości. Kluczem są meble kuchenne.

Czy wybrać meble kuchenne na wymiar?

bydgoszcz meble kuchenne na wymiarJest to dobry krok w projekcie kuchennym. Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału metrażowego kuchni, bowiem możemy pozwolić sobie na zabudowę każdego centymetra sześciennego powierzchni. Poza spełnieniem wymogu funkcjonalności kuchnia na wymiar pozwala na zaprojektowanie własnej indywidualnej kuchni. Nie ograniczają nas bowiem gotowe zestawy meblowe. Dla przykładu,  moi przyjaciele znaleźli ciekawe ogłoszenie ” bydgoszcz meble kuchenne na wymiar – od projektu pod klucz”, skorzystali i dzięki temu cieszą się kuchnią nieszablonową. Połączyli 4 rodzaje frontów kuchennych naprzemiennie: czerń połysk, czerń matowy, biel połysk i matowa biel, tworząc tym samym swoistą szachownicę czarno – białą. Możliwym to było dzięki ów „bydgosz meble kuchenne na wymiar”, gdzie projekt został zrealizowany przez projektanta, a potem fachowca stolarza i producenta frontów od „a do z” w oparciu o pomysł zleceniodawcy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też zabudowa górnej linii szafek kuchennych pod sam sufit, co przy ograniczeniach metrażowych pozwala na wygospodarowanie miejsca do przechowywania.

Pamiętaj, że warto zainwestować w kuchnię, bowiem to serce domu rodzinnego. Dobrze zaprojektowana kuchnia zaowocuje miłymi chwilami w kuchennej przestrzeni. Poza tym – z uwagi iż remont kuchni to zwykle znaczna pozycja kosztowa w budżecie domowym – warto zrealizować remontowy projekt dopieszczając szczegóły i dbając o jakość wykonania.

Related Posts