Mój komputer ostatnio coś zaczął dziwnie burczeć. Działo się tak już od około pół roku, ale po czasie przestawał i przez parę dni był spokój. Nie wiedziałam od czego tak się dzieje i nawet poprosiłam kolegę, żeby zerknął co może być przyczyną. Jednak niczego nie znalazł, więc to zostawiłam, bo przecież wszystko działało.

Naprawa komputera w serwisie

serwis komputerów szczecinNiestety, jednak popełniłam błąd bagatelizując to, bo któregoś dnia w ogóle nie chciał się włączyć. Byłam załamana, ponieważ miałam w nim wszystkie zdjęcia, piosenki i nagrania z wakacji. Wszystko by przepadło, bo nie zrobiłam żadnej kopii zapasowej. Szybko odwiedziłam serwis komputerów Szczecin, ponieważ była to moja jedyna deska ratunku. Do tego serwisu zawsze przychodzili wszyscy moi znajomi, gdy mieli problem z jakąś swoją elektroniką. Ten serwis był zawsze kojarzony z najlepszymi fachowcami i potrafili zrobić wiele rzeczy, których inni informatycy nie potrafili. Spojrzeli do mojego komputera i stwierdzili, że ciężka sprawa, ponieważ coś się przepaliło, właśnie z tego powodu, że zwlekałam, bo to burczenie oznaczało, że coś nie funkcjonuje prawidłowo i uległo awarii. Błagałam panów, żeby jakoś odzyskali moje dane z komputera, ponieważ było tam wszystko co najważniejsze. Powiedzieli, że nie obiecują, ale postarają się jakoś dotrzeć do danych z dysku i nie wiedzą też, czy dadzą radę wszystko odzyskać. W takich momentach nawet sprzętu mi nie było szkoda, tylko tego, co było na nim zapisane.

Miałam wielkie szczęście, ponieważ moje pliki znalazły się na płycie nagranej przez panów, bo udało im się odzyskać wszystkie zdjęcia i filmy. System musieli jednak wgrać od nowa, bo nie dało się już pracować na tym starym i musieli też wymienić kilka części, ale teraz chociaż już działa i nie burczy.

Related Posts