Mój mąż jest uzależniony od hazardu. Jest coraz gorzej, bo dochodzi do tego, że traci wszystkie pieniądze z wypłaty i nie mamy za co żyć. Zdarza się, że nie ma go dwa dni w domu, bo nie wychodzi z kasyna. Mam serdecznie dość tej sytuacji, dlatego muszę zapobiec dalszemu roztrwanianiu naszego majątku. Czytałam, że w takich przypadkach zalecane jest ubezwłasnowolnienie całkowite chorej osoby.

Sympatyczny tarnowski radca prawny 

kancelaria prawna tarnówWiem, że mąż ma poważny problem i jest uzależniony od hazardu. Próbowałam go namówić na terapię, ale on nie chce o tym słyszeć. Nie mam wyboru – poszukam radcy prawnego, który napisze wniosek do sądu o ubezwłasnowolnienie. Znam bardzo dobrego prawnika, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Przeczytałam właśnie na forum internetowym, że w Tarnowie funkcjonuje aż dwanaście kancelarii prawnych, co jest dla mnie niemałym zaskoczeniem. Wygląda na to, że jeżeli komuś jest potrzebna dobra kancelaria prawna Tarnów słynie z pełnego profesjonalizmu w udzielaniu porad prawnych. Zadzwoniłam do popularnego radcy prawnego i opisałam mój problem z uzależnionym mężem. Radca prawny utwierdził mnie w przekonaniu, że jedynie ubezwłasnowolnienie całkowite może pomóc mojemu mężowi, a także ochronić naszą rodzinę przed bankructwem. Powiedział też, że jak posiadam jakieś dowody na to, że mąż roztrwania pieniądze na hazard, to powinnam wziąć je ze sobą  na spotkanie. Mam nawet dokumentację medyczną męża, w której jest postawiona konkretna diagnoza: nałóg hazardowy.

Prawnik wzbudził moje zaufanie, bo zauważyłam, ze jest to ciepły i empatyczny człowiek. Doradził mi, że jak już mąż będzie ubezwłasnowolniony, to powinnam od razu wysłać go do ośrodka zamkniętego, który specjalizuje się w leczeniu uzależnienia od hazardu. Nawet podał mi namiary do takiego miejsca.

Related Posts