Nie ma rodzica, któremu nie zależałoby na maksymalnym komforcie i zdrowiu swojego dziecka. Kiedy maluszek przychodzi na świat, będzie często przewożony z miejsca na miejsce. Kupno wózka wcale nie jest łatwe wśród wielkiego wyboru jaki jest na rynku.

Wózek firmy bebetto – warto kupić?

wózek bebetto torinoDobry wózek dla dzieci. powinien być wygodny zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Dziecko musi czuć się komfortowo i wygodnie, natomiast rodzic musi nie mieć problemów z obsługą wózka (zapinaniem, odpinaniem, zakładaniem, etc.) i z bezproblemową jazdą w najgorszych, atmosferycznych warunkach. Wózek bebetto torino, spełnia powyższe założenia w stu procentach. Ponadto jego ciekawa, atrakcyjna konstrukcja ułatwia wiele najprostszych czynności. Z kołami w wózku bebetto torino też nie ma problemów, bo zarówno przednie, jak tylne posiadają blokady oraz co ważne – są dmuchane, co daje możliwość samodzielnego pompowania, bez konieczności korzystania z wymiany kół. Koła przednie są obrotowe i posiadają funkcję pamięci kierunku DMS.Gondola wózka ma funkcję kołysania, daje to bardzo ciekawy efekt wizualny, a dziecku pomaga w spokojnym śnie, ma również wentylowane dno, dla większego komfortu maluszka. Siedzisko ma regulowane oparcie w aż trzech pozycjach. Dla bezpieczeństwa mają pięcio – punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji i odpinaną barierkę bezpieczeństwa, w formie pałąka. Wózki bebetto torino, należą do absolutnej czołówki producentów. Warto przyjrzeć się szczegółowej ofercie, bo w porównaniu z innymi bardziej znanymi producentami, te wózki naprawdę dają radę.

Najlepszym wyborem jest taki, jaki da naszemu dziecku bezpieczeństwo i komfort. Gondola lub siedzisko muszą być wygodne, ergonomiczne i odporne na wszelkiego rodzaju zalania, czy zabrudzenia. Sprawny system jezdny również ma wielkie znaczenie.

Related Posts