Pięknie urządzona kuchnia stanowi wizytówkę każdego mieszkania dlatego też warto zadbać o to, aby prezentowała się ona nienagannie zwłaszcza, że możemy uzyskać prawdziwy efekt „WOW” naprawdę niskim kosztem i nie robiąc przy tym czasochłonnego remontu.

Piękna kuchnia ozdobiona szklanym panelem

grafika na szkleNie każdy z nas może sobie pozwolić na nowocześnie urządzoną kuchnię, jednak każdy z nas może nieco pokombinować aby wnieść do swojej kuchni powiew nowoczesności inwestując przy tym w przedmiot nie tylko designerskie, ale przede wszystkim praktyczne bowiem w końcu o to w kuchniach chodzi, aby były ładne i użyteczne. Mowa tutaj oczywiście o rzeczach codziennego użytku w nieco odświeżonej odsłonie, których znajdziemy mnóstwo w internecie w dosyć niskich cenach. Ostatnimi czasy jednak prawdziwą furorę robią panele szklane, które potrafią odmienić wygląd każdej kuchni. Grafika na szkle stała się bardzo popularna nie tylko dlatego, że pięknie się prezentuje, ale przede wszystkim jest właśnie bardzo praktycznym rozwiązaniem.  Najczęściej, jeżeli mowa o kuchni, taki panel umieszcza się na ścianie wypełniając przestrzeń pomiędzy kuchenką, a szafkami wiszącymi. Jest to bardzo pomysłowa sprawa ponieważ jak sama nazwa wskazuje panel wykonany jest ze szkła, a zatem podczas gotowania łatwo będzie z niego zmyć ewentualne zabrudzenia zarówno z sosu sojowego, jak i np z tłuszczu, które jak wiemy często trudno jest domyć z np. płytek. 

W sklepach znajdziemy mnóstwo szklanych paneli z wieloma pomysłowymi i tematycznymi grafikami. Świetnym pomysłem jest zamówienie do kuchni paneli z motywem ziarenek kawy, albo na przykład filiżanek – taka grafika doskonale komponuje się tematycznie z kuchennym pomieszczeniem. Istnieje jednak możliwość nadrukowania na takim szkle swojej własnej grafiki o czym również warto pamiętać.

Related Posts