Już od wielu lat wiadomo, że odpowiednia reklama to podstawa, kiedy zakładamy jakiś biznes i otwieramy swój sklep. Czasami nawet dobre firmy nie otrzymują zamierzonych rezultatów, właśnie przez brak reklamy. W gastronomii sprawy mają się trochę łatwiej. Jak to mawiają, przez żołądek do serca. Smakiem i zapachem można wiele zdziałać.

Stoiska ze smacznymi degustacjami w sklepie

stoisko degustacyjne składaneSama zawsze lubiłam najpierw czegoś spróbować, zanim zdecydowałam się na zakup. Wiedziałam, jak działa ten mechanizm, więc kiedy tylko założyłam swoją firmę i otworzyłam pierwszą cukiernię, wiedziałam, że stoisko degustacyjne składane będzie niezbędne w tym przypadku. Skąd ktoś,kto nie zna w ogóle naszej firmy, ma wiedzieć, że nasze ciasta i produkty zasługują na to, żeby je kupić? Trzeba poczęstować ludzi, odstać swoje w środku miasta, czy w jakimś dużym sklepie, jeżeli nasz lokal znajduje się akurat w jakimś centrum handlowym. Ja zakupiłam wygodne stoiska do degustacji przez internet i uważałam, że to podstawa. Składane stoiska są bardzo praktyczne, ponieważ można się z nimi przenosić w dowolne miejsca. Nie są ciężkie i kobieta bez problemu sobie z nimi poradzi. Do tego mają też dość sporą powierzchnię, na której można rozłożyć wszystko co najważniejsze i jest też drobny schowek za stolikiem, w którym chowałam ciasta do dokrojenia, gdy poprzednie kawałki już się skończyły. Ludzie przychodzili do stoiska bardzo często zainteresowani słodkościami. Wszyscy zachwalali nasze ciastka i ciasta i pytali o adres.

Tak jak już wspominałam na początku, nie ma to jak odpowiednie zareklamowanie produktu, który jeszcze nikomu nie jest znany. Po mojej reklamie na super stoiskach do degustacji, przybyło nam wielu klientów. Ale to jeszcze nie koniec naszego stania na stoiskach. Jeszcze przez co najmniej kilka tygodni przedłużymy akcję.

Related Posts