Przez wiele lat jeździłem lawetą i posiadam spore doświadczenie. Niestety, ale z uwagi na redukcje zostałem zwolniony. Nie dziwię się, że to na mnie padło, ponieważ nie mam ani rodziny, ani żadnych zobowiązań finansowych. Poradzę sobie na pewno.

Wizyty u klientów z autami do złomowania

złomowanie auta bydgoszczCodziennie przeglądałem oferty pracy i pojawiło się w końcu interesujące mnie ogłoszenie. Otóż firma, która oferuje złomowanie auta bydgoszcz szukała kierowcy a praca ta idealnie mi odpowiadała. Posiadam przecież doświadczenie to byłem przekonany, że zatrudnią mnie od razu. Bez zastanowienia poszedłem do tej firmy, żeby osobiście porozmawiać z właścicielem. Praca polega na tym, że mam jechać do klienta na miejsce, żeby odebrać od niego pojazd, który chce złomować. Praca przyjemna i mało skomplikowana. Na rozmowie od razu zrobiłem wrażenie, ponieważ posiadałem niezbędne doświadczenie. Potrafię prowadzić takie pojazdy co zdecydowanie wpłynęło na moją korzyść. Zgodnie z oczekiwaniami otrzymałem tę robotę. Firma, która oferuje złomowanie auta bydgoszcz dała mi od razu umowę o pracę co było dla mnie ważne. Naturalnie mam okres próbny, ale wiem, że sobie bez problemu poradzę. Moja pierwsza wizyta była zaskakująca. Pojechałem po auto do klienta, który mieszka na obrzeżach miasta. Kiedy wjechałem na podwórko a klient wyszedł to wydawał mi się jakiś znajomy. Kojarzyłem jego twarz, ale nie miałem pojęcia skąd. Podczas rozmowy okazało się, że to kolega jeszcze z czasów szkoły podstawowej. Zabrałem jego auto do złomu.

W pracy się realizuję i wiem, że szef jest ze mnie zadowolony. Często pracuję w weekendy, ale płacą mi za to dodatkowe pieniądze i zawsze wyjdę na swoje. Umowę mi przedłużono na czas nieokreślony a niebawem ma być zatrudniony ktoś jeszcze.

Related Posts