Moja córka od urodzenia była inwalidką. Miała ona problemy z rdzeniem kręgosłupa i nigdy nie chodziła o własnych siłach. W związku z tym potrzebowała wózka inwalidzkiego. Ponieważ bardzo szybko wyrastała z kolejnych wózków, zależało mi na tym, aby znaleźć taki wózek, który będzie wytrzymały i regulowany. Ostatnio pojawiła się pewna nowość na rynku.

Kupno skutera elektrycznego dla dziewczynki

dziewczęce skutery elektryczne inwalidzkieByły to eleganckie, skutery elektryczne dla inwalidów. Takie skutery miały jeden bardzo duży atut. Przede wszystkim osoba niepełnosprawna zyskiwała dużą dozę samodzielności, albowiem mogła go obsługiwać za pomocą rąk. Było to bardzo praktyczne rozwiązanie również dla mnie, ponieważ dzięki temu nie musiałabym z nią wszędzie chodzić. Poza tym taki skuter elektryczny posiadał regulowaną wysokość i wielkość, dzięki czemu mógł on nam służyć nawet przez kilka lat i to mimo tego, że córka będzie teraz szybko rosnąć, ponieważ wchodzi w wiek dojrzewania. Pozostało mi więc tylko kupić odpowiedni produkt. Poszukiwania takiego urządzenia rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: dziewczęce skutery elektryczne inwalidzkie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu znalazłam taki skuter w jednym ze sklepów medycznych. Od razu go zamówiłam, ponieważ zależało mi na czasie. Już wkrótce przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie.

Córka bardzo ucieszyła się z takiego wózka inwalidzkiego, który był elektryczny i mogła nim samodzielnie, bez większego wysiłku prowadzić. Ja również byłam zadowolona, ponieważ udało mi się go dostać w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Skuterek posiadał również kilkuletnią gwarancję od producenta, dlatego wiedziałam, że jeśli cokolwiek zacznie się z nim dziać, nie będę miała problemów z tym, aby go zareklamować.

 

Related Posts