Moja przyjaciółka była osobą bardzo miłą, naprawdę wyjątkowo kochaną, jednak strasznie niezorganizowaną. Była bardzo zakręcona i we wszystkim trzeba było jej pomagać, lub wskazywać właściwą drogę, bo się myliła. Mnie to nie przeszkadzało, jakoś razem dawałyśmy sobie radę. Schody zaczęły się robić, jak planowała wyjść za mąż.

Najlepszy weselny zespół na ślubie przyjaciółki

zespół muzyczny wrocław weseleDobrze, że jej przyszły mąż miał głowę na karku i załatwił salę w obniżonej cenie bo z wyprzedzeniem. Jednak facet na wszystkim się też nie zna, więc część pozostaje po stronie panny młodej. Moja przyjaciółka wręcz błagała mnie o pomoc. Potrzebny nam był jakiś zespół muzyczny wrocław wesele, który potrafiłby rozbawić wszystkich gości i bardzo ładnie grać.Żadne byle jakie piosenki nie wchodziły w grę, to musiało być coś porządnego. Przyjaciółka miała problem z ogarnięciem zespołu, bo wyszukała jakiś zagraniczny i nawet tam zadzwoniła, ale nie mogła się dogadać. Tak się z niej śmiałam, aż w końcu wzięłam się w garść i sama zaczęłam szukać. Trafiłam na zespół młodych ludzi, śpiewający popularne piosenki jednak w swoim własnym stylu. Spodobało mi się to, że mają własne pomysły i są to ciekawie zrobione piosenki. Dobrze dobrana muzyka, akordy i potężny wokal kobiecy, który z powodzeniem wytrzyma przez całą noc. Dlatego o razu do nich zadzwoniłam i zajęłam termin. Na szczęście się udało, bo tydzień wcześniej akurat już mieli wesele, ale w naszej dacie na szczęście byli wolni.

Oczywiście wesele się udało jak należy. Przyjaciółka była mi bardzo wdzięczna, wręcz chciała mnie na rękach nosić, że udało mi się załatwić tak ważną kwestię jak odpowiednio dobrana muzyka. Zespół dawał z siebie wszystkich i każdy tańczył do upadłego. Zabawa trwała aż do późnych godzin porannych.

Related Posts