Wraz z żoną niedługo spodziewamy się dziecka. Z racji tego, że oboje jesteśmy wierzący oczywiste było, że będziemy chrzcić naszego potomka. Dodatkowo postanowiliśmy zrobić sobie małą sesje fotograficzną z tego wydarzenia. Bardzo lubimy z żoną oglądać nasze stare zdjęcia, które sobie wywoływaliśmy. A taki ważny dzień zasługuje na profesjonalne udokumentowanie.

Gdzie wynająć dobre studio fotograficzne?

studio fotograficzne do wynajęcia WarszawaMając na uwadze no, że takie studia mają zawsze oblężenie i ciężko o wolne terminy postanowiliśmy nie zwlekać z rezerwacją. Data w kościele była już znana więc zdjęcia chcieliśmy wykonać dzień wcześniej. Usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – studio fotograficzne do wynajęcia Warszawa. Wyskoczyło nam bardzo dużo ofert, to mnie nie dziwiło. Zmusiłem wyszukiwarkę do precyzyjnego wyszukiwania poprzez wpisanie konkretnej daty, kiedy chciałbym wynająć studio. Lista wyszukiwanych studio drastycznie spadła. Postanowiłem skontaktować się z studio fotograficznym, które znajdowało się najbliżej naszej parafii. Odebrała miła pani, która potwierdziła że maja wolny właśnie ten termin. Bez wahania dokonałem rezerwacji. Pani poinformowała mnie że dostanę maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz z prośbą o uregulowanie zaliczki. Dokonałem tego bezzwłocznie i pobiegłem do mojej żony aby przekazać jej, że mamy zarezerwowane studio fotograficzne. Pozostało tylko poinformować rodziców chrzestnych aby pojawili się tam o konkretnej godzinie.

Wszyscy przyjechali punktualnie. Studio już z zewnątrz robiło wrażenie. W środku było jeszcze lepiej. Po kilkunastu sesjach i spędzeniu tam dobrych kilku godzin, byliśmy zmęczeni, zwłaszcza nasz synek. Jednak gdy zobaczyliśmy zdjęcia, to nawet on się uspokoił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz jakości wykonanych zdjęć.

Related Posts