Marcela poznałam na wycieczce zagranicznej. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że więź, która nas połączy będzie taka silna. Znajomość po trzech latach przerodziła się w poważny związek i Marcel przeprowadził się do Polski, żebyśmy mogli razem zamieszkać.

Unikatowe meble w indyjskim stylu

meble indyjskie warszawaWiedziałam, że dla niego to była trudna decyzja i doceniałam ją. Dlatego postanowiłam urządzić mieszkanie w taki sposób, ażeby czuł się w im jak u siebie. Najważniejsze były moim zdaniem meble indyjskie warszawa, których postanowiłam poszukać. Nie było łatwo znaleźć sklep z takimi meblami, ponieważ szukałam czegoś unikatowego. W końcu w jednym ze sklepów człowiek powiedział mi dokąd mam się udać, ażeby takie meble w indyjskim stylu kupić. Zrobiłam tak jak mi polecił i rzeczywiście miał rację. W salonie, gdzie były dostępne różne meble znalazłam również te, których tak bardzo szukałam. Kupiłam wszystko co uznałam za potrzebne a stare meble wywiozłam do dziadka na wieś. Marcel przyjechał w niedzielę wieczorem i odebrałam go z lotniska. Byłam bardzo podekscytowana i wiedziałam, że wystrój mieszkania będzie mu się podobał. Robiłam wszystko, ażeby czuł się jak w domu i wiem, że mi się udało. Kiedy pojawił się na lotnisku to najpierw poszliśmy coś zjeść. Po długiej podróży Marcel był na pewno bardzo głodny. Po powrocie do domu był zaskoczony nowym wystrojem. Był u mnie kilka razy już wcześniej, ale takich mebli jeszcze nie było. Widziałam od razu, że poczuł się chciany i kochany. Dla niego to było coś niesamowitego.

Marcel poznał wszystkich moich znajomych. Nauczył się mówić po polsku i znalazł świetną pracę w jednej z indyjskich restauracji. Po roku mi się oświadczył i wiem, że czeka nas nas cudowna przyszłość. Trafiłam na idealnego partnera.

 

Related Posts