Coraz częściej decydujemy się na zabiegi medycyny estetycznej takie jak mezoterapia igłowa. W każdym dużym mieście z łatwością znajdziemy gabinet, który zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem tego zabiegu, którzy jest jednym z popularniejszych. Warto zapoznać się z tym na czym polega mezoterapia iniekcyjna. 

Wybór mezoterapii iniekcyjnej

mezoterapia łódźTa terapia polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, czyli witamin, aminokwasów, mikroelementów, a nawet peptydów biomimetycznych. Zabieg jest przeprowadzany a pomocą iniekcji, czyli z wykorzystaniem strzykawki i igły. Jest to bardzo interesujący zabieg. Warto zainteresować się oferowaną przez wiele miast techniką jaką jest mezoterapia Łódź oferuje w szczególności jakościowe zabiegi. Wspomnijmy o bólu, który jest niewielki, ponieważ nakłucia są przeprowadzane za pomocą bardzo cienkiej igły. Jedynie w przypadku nakłucia w naczynko krwionośne możemy uzyskać efekt siniaka, jednak nic poza tym nie powinno się stać. Po wykonanym zabiegu osoba prowadząca wykonuje masaż, aby dokładnie rozprowadzić produkt. Ślady po nakłuciach zostają z nami do maksymalnie 72 godzin po wykonaniu zabiegu. Są one pod postacią kropek bądź kratki, jednak to wszystko zależy od rodzaju zabiegu. Dzięki tej terapii zauważymy wzrost elastyczności i jędrności naszej skóry, a także gładkość i gęstość skóry przy długotrwałym korzystaniu z terapii.

Wybór mezoterapii jest ciekawa opcją, która pomoże nam wygładzić i rozświetlić skórę, a także sprawić, że stanie się gęstsza i gładsza. Jest to praktycznie bezbolesny zabieg, jednak w przypadku osób mających bardziej wrażliwą skórę stosuje się krem znieczulający. Po zabiegu ślady w parę dni powinny zniknąć, a my będziemy cieszyć się piękną skórą.

Related Posts