Właścicielem ziemi, która mnie interesowała był starszy człowiek. Planowałem nakłonić go do sprzedaży tego gruntu, ponieważ miejsce to idealnie nadawało się na ośrodek wypoczynkowy, który planowałem otworzyć. Wszystko się udało i budowa została rozpoczęta.

Zainteresowanie wśród turystów ośrodkiem wypoczynkowym 

ośrodek wypoczynkowy w UstceTeren, który kupiłem znajdował się w idealnej lokalizacji, gdzie było wiele rożnych ośrodków czy pensjonatów. Nawet znajdował się trzy gwiazdkowy hotel w okolicy. Mój ośrodek wypoczynkowy w Ustce miał być komfortowy i dołożyłem wszelkich starań, żeby to zrealizować. Sporo zainwestowałem a wszystko na potrzeby wymagających klientów. W maju ośrodek już był gotowy i mogłem przyjmować rezerwacje od turystów. W moim ośrodku wypoczynkowym było miejsce dla dwustu osób. Dodatkowo ośrodek posiadał własną restaurację, w której potrawy przygotowywali wybitni kucharze. Pokoje, które można było wynająć w moim ośrodku wypoczynkowym nie były drogie mimo zapewnionego wysokiego standardu. Wiele osób zainteresowało się moim ośrodkiem i miałem przez cały sezon zarezerwowane wszystkie pokoje. Do Ustki ludzie bardzo chętnie przyjeżdżali na wypoczynek, bo w miejscowości tej było pięknie. Mój ośrodek był nowy i z tego też względu wielu turystów właśnie u mnie chciało wypoczywać. Nic dziwnego, bo ceny nie były wysokie. Miałem też świadomość, że inwestycja ta zwróci mi się dopiero w kolejnym sezonie, ale znałem się na biznesie i wiedziałem, że ten będzie dochodowy.

Z czasem okazało się, że byłem właścicielem jednego z najlepszych ośrodków nie tylko w Ustce. Wszyscy turyści, którzy mnie odwiedzili polecali mój ośrodek i dzięki temu co roku przyjeżdżali do mnie ludzie z całego kraju. Nie raz też zdarzyło mi się gościć zagranicznych turystów.

Related Posts