Wielu rodaków zmaga się z przewlekłymi bólami mięśni, kości i stawów. Nieprawidłowa postawa, którą przyjmujemy w pracy czy szkole odbija się później na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Jeśli masaż albo środki przeciwbólowe nie przynoszą ulgi, należy zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Przewlekłe bóle można zwalczyć udając się do renomowanego gabinetu zajmującego się terapią osteopatyczną.

Osteopata dotyka – ból znika

osteopaci rzeszówZależnie od wieku, poziomu aktywności fizycznej, postawy i wrodzonych predyspozycji dokuczają nam różne dolegliwości. Wskazaniami do terapii u osteopaty są ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, mięśni i stawów; bóle głowy i migreny; stany pourazowe oraz powypadkowe; wszelkie urazy i zaburzenia koordynacji, zwłaszcza u dzieci oraz wady postawy. Jeśli mieszkamy w okolicach Podkarpacia i interesują nas doświadczeni osteopaci Rzeszów to miasto, w którym tacy specjaliści są dostępni. Okazuje się, że nawet przy funkcjonalnych schorzeniach układu trawiennego, urologicznego czy przy zaburzeniach krążenia powinno odwiedzić się gabinet osteopatii. Znajdziemy tam kompetentnego eksperta, który po stosownym wywiadzie zaprosi nas na stół rehabilitacyjny i kompleksowo przebada. Po rozeznaniu przedstawi nam plan leczenia i po wyrażeniu przez nas zgody, wdroży odpowiednie techniki leczniczej manipulacji. W krótkim czasie powinniśmy odczuć znaczną poprawę, ale to osteopata ustali krótko- lub długofalowy plan działania.

Osteopatia to innowacyjna forma pracy nad dysfunkcjami narządów ruchu, która jest także rozwiązaniem na inne dolegliwości, pozornie niezwiązane z pracą układu kostno-stawowego i powięzi. Do fizjoterapeuty pracującym w tym nurcie warto się udać, jeśli dokucza nam przewlekły ból, napięcie lub gdy niedawno doznaliśmy urazu. Ważne jest, aby o pomoc zwrócić się do profesjonalistów.

Related Posts