Mówi się, że im droższe rozwiązania, tym na pewno będą o wiele lepszej jakości. Nijak się to ma do prowadzonej przeze mnie wypożyczalni samochodowej, gdzie faktycznie starałem się zapewnić bardzo dobre warunki cenowe oraz usługi dodatkowe w cenie.

Usługi dodatkowe w wypożyczalni

Wynajem samochodu ŚląskKlienci często przychodzili do mnie i pytali np. o fotelik dziecięcy do wynajmowanego samochodu i faktycznie nie miałem żadnego problemu z tym, aby go zaproponować, gdyż kupiłem takich fotelików kilkanaście właśnie na takie potrzeby. Kolejną usługą, którą wypożyczalnie samochodów osobowych według mnie powinna się poszczycić była oczywiście nawigacja GPS, która jest nieocenionym dodatkiem w przypadku podróżowania w trasy, których zupełnie nie znamy, a klienci cenili sobie to, że mogą z powodzeniem trafić do celu w wynajmowanym przeze mnie samochodzie. Wynajem samochodu Śląsk to nie tylko auta, ale także właśnie cały szereg dodatkowych rozwiązań o które trzeba zadbać, aby każdy z klientów był zadowolony. Jeśli chodzi o wynajem, to na pewno połączenie niskiej ceny z usługami dodatkowymi oraz atrakcyjnym ubezpieczeniem jest jak najbardziej wskazane więc jeśli planujecie otworzyć własną wypożyczalnię, to jak najbardziej możecie się do mnie zgłosić i odpowiem wam na wszelkie pytania, jakie się pojawią w trakcie rozmowy. Samochody dodatkowo były czyszczone na myjni samochodowej, dzięki czemu faktycznie każdy z nich utrzymany był w dobrym stanie i z powodzeniem można było powiedzieć, że specjalizuję się już w wynajmie dosłownie każdego modelu auta o jakim tylko klient może sobie pomyśleć.

Osobówki na wynajem są na tyle popularne, że myślę także nad otworzeniem drugiej wypożyczalni, jednakże tym razem samochodów dostawczych, ale to są plany na najbliższe kilka lat, a póki co planuję skupić się na tej jednej firmie.

 

Related Posts