Organizacja ślubu to niełatwe zadanie. Państwo Młodzi muszą decydować o wielu aspektach swojej imprezy, aby całość była zgodna z ich niepowtarzalną wizją. Chęć wyróżnienia i zapisania się w pamięci gości weselnych jeszcze na długo po całym wydarzeniu powoduje, że w ostatnim czasie bardzo popularne stają się nietuzinkowe rozwiązania.

Litery LOVE jako weselne tło

litery love warszawaDużym zainteresowaniem w ostatnich sezonach cieszy się oryginalne tło. Nie ma się czemu dziwić – wesele to bardzo ważne wydarzenie i chcemy je uwiecznić za pomocą fotografii, a niepowtarzalne tło będzie się pięknie prezentowało na zdjęciach. Do wyboru mamy kwiatową ścianę oraz podświetlane napisy. Jako że cena kwiatowej ściany jest dość wysoka i nie zawsze nasz budżet weselny jest gotowy na taki wydatek, tańszą opcją będą litery. Jeśli chcemy, możemy zamówić wykonanie liter, które będą naszymi inicjałami. Natomiast w przypadku, gdy chcielibyśmy skorzystać z jeszcze tańszej opcji, możemy zdecydować się na wynajem uniwersalnego napisu „LOVE”. Jeśli organizujesz przyjęcie w Warszawie, wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło: „litery love Warszawa”, a twoim oczom ukaże się wiele firm, zajmujących się wynajmem tego typu ozdób. Przy wyborze odpowiedniej dla nas, warto kierować się technicznymi kwestiami. Po pierwsze: wysokość. Powinniśmy wybrać taką, która nie zabierze zbyt wiele miejsca na weselnej sali i nie będzie utrudniała tańców i szaleństw na parkiecie. Po drugie: oświetlenie. Najlepiej, gdyby żarówki były połączone mostkowo. Wówczas jeśli przepali się jedna żarówka, pozostałe nadal świecą i cały napis nadał jest widoczny w takiej formie, w jakiej powinien.

Wesela to już nie tylko tańce i śpiewy. Aby zapewnić gościom niezapomnianą imprezę, Państwo Młodzi coraz częściej decydują się na oryginalne dodatki, stanowiące nie lada atrakcję. Warto postawić na choćby jedno rozwiązanie, zwłaszcza że ceny nie są nadto wygórowane.

Related Posts